برنا/ پس از سومین کلین شیت متوالی ستاره پرسپولیس در درون دروازه تیم گل محمدی، حامد لک برای کسب کلین شیت دیگری رقابت جذابی را با هم پست خود درون دروازه تیم هوادار دارد.

حامد لک که در دربی سرخابی ها روز خوبی را پشت سر گذاشت و برای سومین بازی متوالی موفق شد دروازه اش را بسته نگه دارد، در بازی برابر هوادار رقابت جالبی را با مهرداد بشاگردی گلر هوادار دارد.
لک و بشاگردی همراه دروازه بان هایی مثل فرعباسی، گوهری، حقیقی، ایمان صادقی و علی محسن زاده دروازه هایی هستند که تا پایان هفته هشتم لیگ برتر موفق به کسب 3 کلین شیت شده اند و ادامه روند کلین شیت های لک با پیروزی پرسپولیس برابر تیم هوادار می تواند یکی از رقبای گلر پرسپولیس را از او عقب بیاندازد و لک یک پله در جدول مردان کلین شیت باز لیگ برتر در دوره بیست و یکم صعود داشته باشد.
در حال حاضر کریستوفر کنت و حسین پورحمیدی با 6 کلین شیث در صدر گلرهای برتر این فصل هستند و احسان مرادیان، محمدرضا اخباری، سیدحسین حسینی و مجد کرمانشاهی که به ترتیب دروازه بان های فولاد، تراکتور، استقلال و پیکان هستند با 4 کلین شیت در رده دوم هستند و 6 گلر 3 کلین شیتی لیگ برتر که نام شان در بالا ذکر شده از این حیث در رده سوم قرار دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید