خبر ورزشی/ سرمربی موقت تیم ملی فوتبال عراق پس از ناکامی این تیم در جام اعراب در قطر اعلام کرد که وضعیت ادامه همکاری او و دستیارانش با فدراسیون عراق هنوز مشخص نیست.

تیم ملی فوتبال عراق با وجود استفاده از ترکیب و بازیکنان اصلی خودش با شکست برابر قطر از مرحله گروهی رقابت‌های جام کشورهای عربی حذف شد.
پتروویچ سرمربی موقت تیم ملی عراق پس از این مسابقه در خصوص وضعیت همکاری خودش با این فدراسیون و ادامه همکاری در مرحله انتخابی رقابت‎های جام جهانی گفت: من هیچ قراردادی به عنوان سرمربی با فدراسیون فوتبال عراق ندارم. ما به عنوان یک تیم یک کار گروهی را در این مدت انجام دادیم. بعد از کنار رفتن ادووکات قرار بود همه ما دسته جمعی استعفا بدهیم اما فرصت کافی برای فدراسیون عراق وجود نداشت که بتوانند مربی جدید انتخاب کنند. ادووکات به من گفت اگر می‎خواهی تو بمان و من تصمیم گرفتم در این مقطع به تیم ملی عراق کمک کنم.
پتروویچ اضافه کرد: این فرصت بسیار ارزشمندی بود و من خوشحالم که در این مقطع به تیم ملی عراق کمک کردم اما شرایط ما برای ادامه همکاری بستگی به تصمیم فدراسیون فوتبال عراق خواهد داشت و وضعیت من در اینجا مشخص نیست. ما همه تلاش خودمان را در این مقطع کردیم اما موفق به صعود از این مرحله نشدیم و در خصوص ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی هم فدراسیون باید تصمیم‎گیری کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید