ایسنا/ ۶ عضو تیم تاتنهام و دو عضو کادرفنی این باشگاه به دلیل ابتلا به کرونا در بازی آخر دور گروهی لیگ کنفرانس اروپا غایب هستند.
به نقل از تلگراف، تاتنهام هاتسپر آنتونیو کونته در بازی با رن در لیگ کنفرانس اروپا ممکن است پس از مثبت شدن تست کووید-۱۹ شش بازیکن و دو نفر از اعضای کادرفنی با مشکلات زیادی روبرو شود. 
اسامی افرادی که تست آنها مثبت شده است، هنوز مشخص نیست، در حالی که اسکای اسپورت نیوز گزارش می دهد که اسپرز منتظر نتایج آزمایشات PCR بازیکنان هستند تا تایید کنند که چه تعداد از اعضای تیم روز مسابقه تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته اند.
گزارش شده است که تاتنهام شش بازیکن تیم اصلی و دو نفر از اعضای کادرفنی خود را برای دیدار با رن در اختیار ندارد.
از آنجایی که برای هرکسی که تست کرونای او مثبت باشد یک دوره ۱۰ روزه قرنطینه لازم است، به این معنی است که بازیکنان و کادر فنی کونته سه بازی مقابل رن، برایتون و لستر سیتی را از دست می دهند.
در ۱۹ دسامبر نیز دیداری مقابل لیورپول در برنامه بازیهای تاتنهام قرار دارد.
با این حال، شیوع این بیماری به این معنا نیست که بازی روز پنجشنبه با رن در شک و تردید است، زیرا قوانین یوفا می گوید که بازی فقط در صورتی می تواند به تعویق بیفتد که تیم کمتر از ۱۳ بازیکن در اختیار داشته باشد.
این هفته تاتنهام در خانه با ۳ گل از سد نوریچ گذشت. در این دیدار لوکاس مورا، سون هیونگ مین و داوینسون سانچز برای اسپرز گلزنی کردند و ۳ امتیاز این دیدار نصیب تیم لندنی تاتنهام شد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید