ورزش 3/ ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو از نیمکت نشینی ها به ستوه آمده و قصد دارد زمستان راهی تیمی دیگر شود.
ژوائو فلیکس گران قسمت ترین بازیکن تاریخ اتلتیکو مادرید است که تابستان 2019 با رقم 120 میلیون یورو از بنفیکا جذب شد. بسیاری در همان زمان، انتقال او به اتلتیکو را اشتباه می دانستند چرا که سبک بازی روخی بلانکوس متمرکز روی دفاع و ضدحمله است با این حال ژوائو تصمیم خود را گرفته بود.
در سومین فصل حضور ژوائو ثابت شده است که این انتقال درست نبود و او هرگز نتوانسته همان ستاره درخشان بنفیکا نشان دهد.
طبق ادعای کادنا سر، مدتی است که بین دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو و ژوائو اختلافاتی نیز ایجاد شده و ژوائو حالا تصمیم به ترک باشگاه گرفته است.
طبق ادعای این منبع، بازگرداندن آنتوان گریزمان باعث شده تا ژوائو کاملا از ایده های سیمئونه حارج شود و اخیرا ژرژ مندس مدیر برنامه های بازیکن در تماس با سران اتلتیکو اطلاع داده است که همین زمستان قصد انتقال او به تیمی دیگری را دارد. پاسخ باشگاه مادریدی نیز واضح بود؛ اگر پیشنهاد خوبی برسد، مخالفتی نخواهیم کرد.
ژوائو یک ماه است که برای اتلتیکو به میدان نرفته و آخرین بار تنها سه دقیقه در مستایا برابر والنسیا بود که فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. او سپس مدتی مصدوم بود ولی در شرایطی که برای حضور مقابل مایورکا و پورتو مشکلی نداشت، از سوی سیمئونه مورد استفاده قرار نگرفت.ادام این روند او را از تیم ملی پرتغال نیز دور خواهد کرد؛ اتفاقی که زوائو را شدیدا نگران کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید