طرفداری/ سکوت دو بازیکن تاجیک در قبال آنچه برای آنها رخ داده، جالب و قابل تقدیر است.
سکوت خریدهای جدید پرسپولیس مثال زدنی است.
با گذشت ۲۷ روز از ورود منوچهر صفروف و وحدت هنانوف به ایران، آنها کماکان از روی سکو بازی های پرسپولیس را تماشا می کنند. دو خرید تاجیک که با علاقه و اشتیاق فراوان به این تیم پیوستند، بی تردید یکی از عجیب و غریب ترین خریدهای تاریخ باشگاه پرسپولیس و همین طور فوتبال باشگاهی ایران هستند. دو بازیکن در سطح ملی که اوایل به صورت پنهانی با سرخ ها تمرین می کردند و این روزها نیز فقط و فقط سکونشین هستند و شرایط بازی را کلا از دست داده اند.
به هرحال اهالی فوتبال به خوبی می دانند بازیکنانی در سطح وحدت و منوچهر که سطح کیفی بالایی در تاجیکستان دارند و عملکردشان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ و بازی مقابل پرسپولیس و الهلال نیز اثبات کننده همین ادعا است، با سکوت خود چه اندازه به پرسپولیس کمک کردند و شاید هر بازیکن دیگری در سطح ملی بود، این همه اتفاقات عجیب و غریب را قبول نمی کرد و واکنشی نشان می داد.
با توجه به آنکه دو بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس در تاریخ ۱۸ آبان به ایران آمدند و تست پزشکی را پشت سر گذاشتند و درست از کوران مسابقات لیگ تاجیکستان وارد لیگ برتر ایران شدند، می توانستند از دیدار با مس رفسنجان (هفته پنجم) سرخ ها را همراهی کنند و دسته کم به عنوان یار تعویضی وارد زمین شوند تا به مرور با شرایط بازی در پرسپولیس آشنا شوند.
۲۷ روز است هنانوف و صفروف کاملا بلاتکلیف هستند. اما آن قدر ساکت و آرام هستند که بدون هیچ شکایتی منتظر تصمیمات صدری هستند تا شاید پنجره نقل و انتقالاتی باز شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید