ورزش 3/ به نظر می‌رسد که ارلینگ هالند از حذف دورتموند از لیگ قهرمانان اروپا بسیار عصبانی شده است.
در سیگنال ایدونا پارک این ترس وجود دارد که ارلینگ هالند  شب گذشته و در جریان دیدار برابر بشیکتاش آخرین بازی خود را در لیگ قهرمانان برای دورتموند انجام داده باشد. ستاره نروژی دیشب دو گل به ثمر رساند اما هیچ چیز از تلخی حذف دورتموند از لیگ قهرمانان اروپا کم نشد.
دورتموند دیگر نمی‌تواند در لیگ قهرمانان اروپای این فصل به کار خود ادامه دهد و حالا باید راهی لیگ اروپا شود؛ رقابتی که قطعاً حضور در آن باعث خوشحالی ستاره نروژی نخواهد بود چراکه او به دنبال بازی در سطح اول فوتبال اروپا است؛ موضوعی که به نظر می‌رسد عصبانیت و ناراحتی ارلینگ هالند را هم در پی داشته است.

اگرچه هالند در بازی دیشب موفق به ثبت دبل شد اما به نظر می‌رسد که او اصلا خوشحال نبوده است. این در حالی است که کاپیتان دورتموند یعنی مارکو رویس نیز تایید کرد که ارلینگ هالند در رختکن بسیار عصبانی بوده است. هر چند که گفته می شود دلیل اصلی عصبانیت ستاره جوان دورتموند عدم موفقیت در ثبت هت‌تریک بوده است اما قطعاً از دست رفتن موقعیت حضور در ادامه لیگ قهرمانان نیز ناامیدی این بازیکن را در پی خواهد داشت.
حالا بعید نیست که همین ناامیدی و عصبانیت پروژه جدایی این بازیکن از دورتموند را کلید بزند و نهایتاً ستاره نروژی در تابستان پیش رو سیگنال ایدونا پارک را ترک کند؛ این در حالی است که در آلمان گفته می‌شود سران دورتموند امیدوار هستند که یک سال دیگر هالند را حفظ کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید