ورزش 3/ مکس آلگری، سرمربی یوونتوس از فرصت‌سوزی‌های فراوان تیمش مقابل مالمو انتقاد کرد.
بیانکونری به لطف ضربه سر مویز کین روی ارسال فدریکو برناردسکی با یک گل از سد مالمو گذشت و با توجه به گل تساوی زنیت در آخرین لحظه برابر چلسی، به صدرنشینی گروه خود دست یافت. اما مکس آلگری در پایان این دیدار ابراز امیدواری کرد تیمش در دیدارهای بعدی در استفاده از موقعیت های گلزنی خود بهتر عمل کند.

مکس آلگری گفت: "این یک شب عالی از نظر نتیجه گیری بود، اما ما موقعیت های گلزنی زیادی را هدر دادیم. اگر به هدر دادن این فرصت‌ها ادامه دهیم، به نتیجه مود نظر خود نخواهیم رسید. زمانی که در مقابل دروازه حریف قرار می گیریم، باید فرصت طلب و مصمم تر باشیم و یوونتوس باید به طور جدی در این رابطه در ادامه فصل پیشرفت کند.
بازی سختی بود و ما می توانستیم زودتر از بن بست خارج شویم، اما بارها موقعیت زدن گل دوم را داشتیم و در نهایت این اتفاق رخ نداد. ما باید این مشکل را حل کنیم، زیرا همیشه نمی توان جریان بازی را متعادل نگه داشته و دروازه را حفظ کند.
بازیکنان جانشین به خوبی پاسخ اعتمادم را داده و آرتور، رودریگو بنتانکور، دانیله روگانی، ماتیا پرین و دی وینتر همگی شخصیت خود را ثابت کردند. من به بازیکنان یوونتوس گفتم که بازی بسیار سخت تری در آخر هفته مقابل ونزیا در انتظار ما است، زیرا هیچ یک از بازیکنان یووه تا امروز با این تیم روبرو نشده اند. من آنجا بوده‌ام، این شهر زیباست، اما بازی کردن در ورزشگاه این تیم بسیار دشوار است و ما به عملکردی کاملا متفاوت با آنچه امروز دیدیم نیاز داریم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید