خبر ورزشی/ لوئیس همیلتون رکورددار قهرمانی در فرمول یک خانه‌های جذابی در سه شهر آمریکا، انگلیس و فرانسه دارد؛ از پنت‌هاوس در نیویورک تا عمارت در لندن و خانه‌ای با نمای جذاب در مونت‌کارلو.
لوئیس همیلتون بریتانیایی تا به حال ۷ مرتبه قهرمان جهان در مسابقات فرمول یک شده، و طبیعتاً جهانگرد است.
قبل از اینکه به عنوان قهرمانی سال ۲۰۲۱ دست پیدا کند و رکورد ۹۱ پیروزی در رقابت‌های حرفه‌ای میشائیل شوماخر را در سال گذشته پشت سر بگذارد، حداقل ۴ خانه لوکس برای اوقات تنهایی خود داشت.
این اتوموبیلران ۳۶ ساله با داشتن پنت‌هاوس ۳۲ میلیون پوندی در نیویورک و عمارت ۱۸ میلیون پوندی در لندن و خانه مونت‌کارلو به خوبی می‌داند چگونه زندگی لوکسی داشته باشد.
نیویورک
لوئیس به آمریکا خصوصاً سواحل شرقی آن بسیار علاقه دارد. در سال ۲۰۱۹ مبلغ ۳۲ میلیون پوند برای خرید پنت‌هاوس منهتن در یک پروژه کاندو که بخشی از آن متعلق به «تام بریدی» (از بزرگان فوتبال آمریکایی) و همسر مدلش «ژیزل بوندچن» بود، هزینه کرد. خانه ۶۵۴۷ فوت مربعی او شامل یک منطقه بزرگ در فضای باز است و به رودخانه هادسون اشراف دارد و همچنین استخر، سالن بدنسازی، زمین اسکواش و کتابخانه و هم دارد. برنده اسکار «جنیفر لارنس» و ستاره فیلم آستین پاورز «مایک مایرز» از همسایگان او هستند.
همیلتون در در سال ۲۰۱۷ برای آپارتمانی ۵ خوابه و دارای ۶ حمام در تریبکا (نیویورک) مبلغ ۳۴ میلیون پوند پرداخت کرد اما به طرز عجیبی اصلا در این آپارتمان زندگی نکرد. معلوم نیست که آیا این خانه را فروخته یا نه.

لندن
همیلتون در سال ۲۰۱۷ این ویلای ۶ خوابه منحصربه‌فرد در غرب لندن را از مالکان قبلی‌اش طراح بزرگ برند بربری، کریستوفر بیلی و همسرش سیمون وودز به مبلغ ۱۸ میلیون پوند خرید. این ملک خیره‌کننده باغی ۲۰۰ فوتی و یک خانه تابستانی چشم‌نواز دارد. این ملک توسط معمار معروف ساموئل جانز در سال ۱۸۶۰ ساخته شد. ۴ اتاق پذیرایی بزرگ و دو حمام از دیگر بخش‌های این خانه هستند. باز هم معلوم نیست که لوئیس چه مدت در این خانه وقت می‌گذراند.

 

مونت‌کارلو
همیلتون هم مانند بسیاری از رانندگان فرمول یک در موناکو زندگی می‌کند. اطلاعات زیادی از این ملک در دسترس نیست. همیلتون یک بار تصویری از چشم‌انداز بی‌نظیر آن منتشر کرد و زیر آن نوشت: «جایی که به آن خانه می‌گویم، مونت‌کارلو. بسیار خوشبختم که در این مکان فوق‌العاده زندگی می‌کنم. خداوند واقعاً در چنین روزی به من لطف و محبت داشته است. به اسپا می‌روم و برای همه شما نور و عشق می‌فرستم.»
تصور می‌شود که او در منطقه منحصر به فرد «فونتویه» ساکن است. در سال ۲۰۰۷ گزارش شده که او به خانه‌ای دوبلکس ۴ خوابه به مساحت ۲۰۰۰ فوت مربع با چشم‌اندازی از دریای مدیترانه در میدان ساحلی فونتویه علاقه‌مند است.
چنین آپارتمانی می‌توانست برای او حدودا ۳۰ میلیون پوند هزینه داشته باشد. برای سوپراستار فرمول یک بسیار هم عالی‌ست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید