طرفداری/ لئوناردو بونوچی بعد از دیدار یوونتوس - مالمو از انتظاراتش برای مراحل بعدی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.
یوونتوس در دیدار ششم از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برد ۱-۰ مقابل مالمو سوئد، بالاتر از چلسی و به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله حذفی شد.
 لئو بونوچی پس از این دیدار مصاحبه کوتاهی راجع به شرایط یوونتوس در چمپیونز لیگ این فصل داشت:
 ریاکارانه است اگر بخواهیم بگوییم که بایرن مونیخ، رئال مادرید، چلسی و لیورپول در حال حاضر چیز بیشتری از یووه ندارند. فقط می توانیم روی داشتن بهترین فرم بدنی و ذهنی تیم در مرحله یک هشتم نهایی حساب کنیم. پایین ترین هدف یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا، حضور در جمع هشت تیم برتر است.
 هر قرعه ای برای ما رقم بخورد، که می تواند شامل برخورد به پاری سن ژرمن یا اتلتیکو مادرید باشد، ما باید سعی کنیم که در بهترین فرم ممکن به آن دیدار برسیم. نیاز داریم که حداقل تا یک چهارم نهایی پیش برویم.
د وینتر ۱۹ ساله امشب از ابتدا در ترکیب یوونتوس حضور داشت؛ 
د وینتر بازی خوبی داشت. او شخصیت مناسبی دارد و ترسو نیست؛ این نکته برای دوران حرفه ای او مهم است. او باید متواضع باقی بماند و سخت تلاش کند چون جای زیادی برای رشد دارد. 
بازی بعدی یووه در لیگ و در مقابل ونتزیا خواهد بود؛
 بازی سختی خواهد بود. زمانی که قرار است در چنین استادیوم کوچکی و در برابر رقیب دشواری مانند آن ها بازی کنید، باید با فروتنی و اشتیاق برای جنگیدن وارد زمین شوید. امشب از صدرنشینی در گروه لذت می‌ بریم اما از فردا به بازی با ونتزیا فکر‌ می کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید