ورزش 3/ کاپیتان آلومینیوم امیدوار است روند امتیازگیری تیمش تا پایان فصل ادامه پیدا کند و جایگاه خوبی به دست بیاورند.
میثم مجیدی درباره شرایط آلومینیوم اظهار کرد: نتایجی که در هشت هفته گذشته داشتیم و بردی که مقابل تراکتور کسب کردیم، نشان داد آلومینیوم جزو تیم‌های با شخصیت لیگ برتر است و اتفاقی بالای جدول نیست. با زحمت و تمرینات سخت پیش‌فصل به این شرایط و جایگاه رسیده‌ایم و تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم تا این روند را ادامه بدهیم.
او با تاکید بر اینکه می‌خواهیم کارهای بزرگی در لیگ برتر کنیم، ابراز کرد: برد مقابل تراکتور انگیزه خیلی زیادی به بچه‌ها داد، اما هیچ‌کدام از بازیکنان ما با این برد و نتایجی که در این فصل داشتیم، مغرور نشده‌اند و مثل روز اول لیگ با انگیزه هستند تا بردهای تیم ادامه پیدا کند و فجر سپاسی را هم با یک بازی خوب شکست بدهیم و سه امتیاز را تقدیم هواداران کنیم.
کاپیتان آلومینیوم با اشاره به نقش رسول خطیبی در موفقیت این تیم ابراز کرد: همه بازیکنان ما سعی دارند نکاتی که حاج رسول عنوان می‌کند را با تمام دقت رعایت کنند و خدا را شکر این اتفاق با نتیجه گرفتن و موفقیت تیم همراه شده است.
مجیدی با اشاره به عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها عنوان کرد: واقعا نمی‌دانم چه دلیلی دارد وقتی همه جا باز است، چرا استادیوم‌ها را می‌بندند. مثلا در سینماها و فروشگاه‌ها کرونا نیست و فقط در ورزشگاه‌ها هست؟ باید دلیل قانع کننده‌ای برای تماشاگرانی تشنه حضور در ورزشگاه هستند، داشته باشیم. هواداران آلومینیوم در دومین سال حضور در لیگ برتر منتظر هستند تا یک بار تیم محبوب خودشان را روی سکوها تشویق کنند و این توقع زیادی نیست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید