فارس/ رسانه روسی به تمجید از سردار آزمون و تیم زنیت پرداخت و از نمایشی دیدنی مقابل چلسی صحبت کرد.

شب گذشته تیم فوتبال زنیت در ورزشگاه خانگی خود با اینکه صعودش به لیگ اروپا قطعی شده بود، ولی نمایشی دیدنی مقابل قهرمان دوره قبلی لیگ قهرمانان اروپا به ثبت رساند و با تمجید رسانه‌ها مواجه شد.
چلسی، بی‌شک یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر دنیاست که با چینش متفاوتی وارد مسابقه شد. با این حال زنیت یکی از بهترین اجراهای ممکن را به روی صحنه برد و مورد تمجید سایت ورزش روسیه قرار گرفت.
این رسانه معتبر روسی نوشت: ما مدت‌ها بود چنین نمایشی از زنیت در لیگ قهرمانان اروپا ندیده‌ بودیم. چقدر سردار آزمون با سرعتش ترسناک است و کلودینو همه کار برای تیم انجام می‌دهد.
سردار آزمون، ستاره کشورمان در این بازی نمایشی خوب داشت و توانست یک گل به ثمر رساند. او البته در 2 تک به تک نیز مقابل کپا موقعیت گل داشت ولی گران ترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال، مقابل او ایستاد و نگذاشت تا آمار 6 گل ستاره کشورمان در لیگ قهرمانان اروپا افزایش یابد.
سایت ورزش روسیه، گلزنی آزمون را یک صحنه زیبا خواند و سرعت او را ترسناک خطاب کرد. این رسانه نوشت که آزمون می‌توانست حتی به گل بیشتری دست یابد، اگر در صحنه 2 به تک، مالکوم به ستاره ایرانی پاس می‌داد.
رسانه روسی از آمار شگفت انگیز زنیت در نیمه اول بازی مقابل چلسی نوشت و آن را شور انگیز لقب داد. این تیم در نیمه اول ، 9 شوت به دروازه کپا زد و مالکیت 54 درصدی را به ثبت رسانید. در نیمه دوم نیز کپا مانع گلزنی ستاره‌های زنیت شد ولی سرانجام در دقیقه 94 مقابل شوت «اوزدوئف» زانو زد تا یکی از زیباترین نمایش‌های زنیت با تساوی دیدنی مقابل قهرمان اروپا رقم خورد.
زنیت اکنون با قرار گرفتن در رده سوم گروه H راهی لیگ اروپا شد و می‌تواند این نمایش را در رقابت اروپایی دیگر به اجرا گذارد. باید دید این تیم با حضور ستاره‌هایی مثل آزمون تا کجا در این رقابت پیش خواهد رفت. قرعه کشی مرحله حذفی لیگ اروپا در روز دوشنبه برگزار خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید