فارس/ ژاوی، بوسکتس و لاپورتا در خصوص حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا و رسیدن به لیگ اروپا اظهاراتی مهمی را مطرح کردند.
شب گذشته بارسلونا در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ تن به شکست 3 بر صفر داد و از این رقابت کنار رفت. این اتفاق پس از 20 سال برای بارسلونا رخ داد و حالا باید در لیگ اروپا به رقابت بپردازد.
پس از این شکست ژاوی گفت: ما نتوانستیم رقابت کنیم. من به همه بازیکنان گفتم که امروز آغاز جدیدی در تاریخ باشگاه است. یک نقطه عطف در بارسلونا و ما نباید دیگر در لیگ اروپا بازی کنیم. من عاشق این باشگاه هستم و اکنون احساس درماندگی و بی یاری می‌کنم. ما همه کار می‌کنیم تا بارسلونا را به چرخه پیروزی بازگردانیم.
سرمربی بارسلونا گفت: من انتظار داشتم که ما با روش‌های متفاوتی رقابت کنیم و اینکه نتوانستیم برای خود من هم خیلی ناراحت کننده بود. ما باید خیلی از چیزهای این تیم را تغییر دهیم.

بوسکتس نیز اشاره داشت: این واقعیت بارسلوناست. ما باید در لیگ اروپا بازی کنیم و سعی کنیم که جلو برویم.
وی ادامه داد: هواداران لایق چنین چیزی نیستند ولی ما در موقعیت بسیار سختی قرار داریم و خیلی از فاکتورها ، ما را به چنین جایی رساند.
لاپورتا، رئیس باشگاه آبی اناری‌ها نیز گفت: من همه کاتالان‌ها را برای یاری دادن به بارسلونا فراخواندم. ما باید به همان مسیر سابق بازگردیم. ما در تلاش هستیم که شرایط ورزشی و اقتصادی تیم را کاملاً برعکس کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید