ورزش 3/ پرسپولیس در جدال با شاگردان رضا عنایتی چشم به سه امتیاز دوخته تا حواشی مربوط به دربی را کاهش دهد.
بعد از دو برد روحیه‌بخش سرخ‌ها در دربی برابر استقلال متوقف شدند تا عملکرد هر دو تیم در این بازی با انتقادات زیادی همراه شود. اکنون یحیی و شاگردانش برای جبران آن نتیجه در آزادی به دنبال کسب نتیجه مطلوب مقابل هوادار تهران هستند. تیمی که با هدایت رضا عنایتی علیرغم جایگاهی که در رده پانزدهم به خود اختصاص داده، قطعا حریف آسانی محسوب نمی‌شود.
حامد لک بعد از سه کلین شیت در این بازی هم انتخاب اول یحیی گل‌محمدی است. بعد از سفر عجیب بوژیدار رادوشوویچ به کشورش پیش از این بازی، سرمربی سرخ‌ها البته انتخاب دیگری هم نخواهد داشت و باید امیدوار باشد برای لک در این بازی اتفاق خاصی رخ ندهد که منجر به نگرانی بیشتری شود. لک طی سه بازی اخیر توانسته سه کلین‌شیت به نام خود کند و اکنون باید دید برابر تیم هوادار که از حیث آماری تنها دو گل طی ٨ بازی به ثمر رسانده‌اند، قادر به تکرار کلین شیت خواهد بود یا خیر.
خط دفاعی پرسپولیس نیز با یک تغییر نسبت به دربی پا به این بازی خواهد گذاشت؛ فرشاد فرجی و علی نعمتی در قلب دفاعی حضور خواهند داشت و وحید امیری به سمت چپ خواهد رفت و جانشین سعید آقایی در این پست می‌شود و در نهایت مهدی شیری در سمت راست برابر رقیب ترکیب دفاعی سرخ‌ها را شکل می‌دهند
خط میانی پرسپولیس بدون تغییری نسبت به دربی با حضور کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، امید عالیشاه و مهدی ترابی در زمین حاضر خواهند بود. ترکیبی از قدرت جنگندگی در کنار نبوغ و تاکتیک و بازیسازی و تکنیک که به دنبال راهی به دروازه حریف هستند.
مهدی عبدی نیز به ترکیب اصلی بازخواهد گشت تا زوج او و عیسی آل‌کثیر چشم به دروازه حریف دوخته باشند. عبدی که در دربی نیمکت‌نشین شده بود اکنون در بازگشت دوباره به ترکیب با دید قادر به گلزنی مقابل این حریف خواهد شد یا خیر.
ترکیب احتمالی پرسپولیس
حامد لک
فرشاد فرجی
علی نعمتی
مهدی شیری
وحید امیری
میلاد سرلک
کمال کامیابی‌نیا
مهدی ترابی
امید عالیشاه
عیسی آل‌کثیر
مهدی عبدی


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید