ورزش 3/ به نظر می‌رسد ریکی پوچ، ستاره جوان بارسا، بازیکن دیگری است که در چند روز آینده هدف حملات هواداران این تیم قرار می‌گیرد.
بارسا شب گذشته در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف بایرن مونیخ رفت و با نتیجه 0-3 در زمین این تیم شکست خورد.
این در حالی بود که شاگردان ژاوی هرناندز برای صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به پیروزی در این بازی نیاز داشتند اما از ابتدای بازی جریان طوری پیش نرفت که به نظر برسد آنها شانس برای کسب امتیاز از تیم حریف دارند.
با این شکست و پیروزی بنفیکا در دیدار برابر دیناموکیف، بارسا پس از 21 سال برای اولین بار نتوانست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کند و راهی لیگ اروپا شد.

کلمنت لنگله پس از پایان بازی و در حالی که تیمش با این شکست از گردونه مهم‌ترین رقابت اروپایی حذف شده بود، با خنده به خوش و بش با روبرت لواندوفسکی پرداخت.
انتشار تصاویر مربوط به این اتفاق واکنش‌هایی را به دنبال داشت و حالا به نظر می‌رسد که اتفاقاتی مشابه در انتظار ریکی پوچ باشد.
تصاویری از این بازیکن جوان بارسا پس از بازی منتشر شده که در حال تماشای سریال محبوب «لاکاسا ده پاپل» یا همان «خانه کاغذی» است  که فصل جدید و آخرش به تازگی منتشر شده است.
بی‌تفاوتی این بازیکن به شکست برابر بایرن و حذف از لیگ قهرمانان احتمالا عصبانیت هواداران بارسا در پی خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید