ورزش 3/ یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول تقابل با اینتر در لیگ قهرمانان را خبر خوبی توصیف کرد.
امروز و در قرعه کشی اول قرعه لیورپول آسان تر بود و آنها به سالزبورگ برخورد کردند. اما اشتباهاتی باعث تکرار قرعه کشی شده و این بار قرعه اینتر مرسی سایدی ها شد. بعد از برتری در مقابل میلان در مرحله گروهی، یورگن کلوپ از بازگشت به سن سیرو ابراز رضایت کرده و مدعی شد قرعه کشی قطعا باید تکرار می شده است.

یورگن کلوپ گفت: "من باید 54 سال صبر می کردم تا برای اولین بار در سن سیرو حاضر شوم و حالا دو بار در سه ماه در این استادیوم  تیمم را هدایت می کنم، بنابراین این خبر خوبی است. البته تقابل با اینتر قطعا قرعه سختی است و حریف ما صدرنشین لیگ ایتالیا است.
تا زمانی که با اینتر در ماه فوریه ملاقات کنیم، خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت، اما حالا آنها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. این یک بازی جالب در لیگ قهرمانان است، بنابراین همه چیز خوب پیش می رود و من واقعا مشتاقانه منتظر شروع این مسابقه هستم. این اولین سال حضور سیمونه اینزاگی روی نیمکت اینتر است و آنها فصل قبل نیز قهرمان لیگ ایتالیا شده اند، اما ما نیز لیورپول هستیم.
تکرار قرعه کشی؟ بی تردید باید این اتفاق رخ می داد. من مراسم قرعه ‌کشی را به صورت زنده تماشا کردم و قطعا شما نباید اجازه دهید که شرایط اینگونه پیش برود و حتما باید دوباره قرعه ‌کشی انجام می شد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید