طرفداری/ حمیدرضا مهرعلی که برای شهاب عزیزی‌خادم حکم برادر بزرگ‌تر را دارد، در تمام این چند ماهی که به شکل غیرقانونی نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال بوده، تلاش کرده از پاسخگویی به رسانه‌ها طفره برود اما امروز مهرعلی با وجود تلاش‌های حسین شریفی و همراهانش برای دور کردن او از جمع خبرنگاران، ناچار شد چند دقیقه‌ای با چند خبرنگار همکلام شود و در همین چند دقیقه تا دلتان بخواهد به منتقدین سوژه داد.
حمیدرضا مهرعلی که چیزی نمانده بود خودش را کاپیتان تیم ملی جا بزند، امروز مدعی شد فوتبالی است و کار غیر فوتبالی نمی کند. سوابق فوتبالی حمید مهرعلی را کسی نمی داند و او غیر از دوران کوتاهی که در فدراسیون اتومبیلرانی بوده هیچ سابقه ای در ورزش ندارد ولی از آن جایی که کسی این روزها ادعاها را پیگیری نمی کند، فردا پس فردا احتمال دارد بگوید من رکورددار بازی ملی هستم!
حمید مهرعلی با رفتاری که اصلا زیبنده نایب رییس فدراسیون نیست، از خبرنگار کارت خواست و خبرنگار را به دروغ و دغل متهم کرد و مدعی شد مردم مدرک را دوست دارند. این مردم شناس بزرگ که شهاب عزیزی خادم مثل برادر بزرگ تر قبولش دارد، اگر ما را هم جزو مردم می داند، اجازه می دهد از ایشان با سند و مدرک چند سوال ساده بپرسیم؟ البته چون ایشان گفت خیابان که جای سوال پرسیدن نیست، دعوتش می کنیم تشریف بیاورد داخل، دم در بد است!
مطابق اسناد و مدارک، شما با علی اسکندری که می گویند همان امیر اسکندری است (عده ای می گویند علی فرزند امیر اسکندری است و عده ای معتقدند امیر نام مستعار علی اسکندری است) در شرکت آتیه پردازان تیوا شراکت دارید. چرا با این وجود طوری به خبرنگاران جواب می دهید که انگار امیر اسکندری را نمی شناسید و اصلا این نام به گوش شما نخورده است؟
مطابق اسناد و مدارک، شما با غلامرضا علیخانی شریک هستید و اسناد شراکت تان هم در رسمیو، روزنامه رسمی و ثبت شرکت ها با یک سرچ ساده در دسترس قرار دارد. چرا شریک شما باید در فعالیت های تجاری فدراسیون فوتبال نقش داشته باشد؟ یعنی ایران هیچ فرد مناسبی برای این کارها ندارد و فقط شریک شما باید از کانادا بیاید و در دزاشیب در تمام فعالیت های تجاری فدراسیون از var تا آل اشپورت نقش ایفا کند؟
باز هم مطابق اسناد و مدارک، شما تنها دو رای در مجمع فدراسیون فوتبال آوردید. این یعنی مجمع اصلا شما را قبول ندارد. چرا شما که در مجمع دو رای آورده ای، پست نایب رییسی اول فدراسیون فوتبال را پذیرفته و چرا با وجود پایان دوران سرپرستی که مهلت سه ماهه بوده و سه ماه دیگر هم قابلیت تمدید داشته همچنان در این منصب حضور داری؟ مجمع اگر شما را قبول داشت در انتخاب کارشناس هیات رییسه به شما رای می داد. چه سندی از این بالاتر که مجمع فقط دو رای به شما داد؟ نکند سند و مدرک این جور جاها کشک است؟
مطابق اسناد و مدارک، عزیزی خادم دیروز گفته به علی خطیر پست نداده چون او دو اقامتی است. شما که طی سال، بیشتر از خطیر در اروپا اقامت دارد، چرا به دلیل دو اقامتی بودن از نایب رییسی فدراسیون فوتبال کنار نمی کشید؟
باز هم مطابق اسناد و مدارک، پرسش هایی هم پیرامون جمع آوری نام مادر گزینه های همکاری با فدراسیون فوتبال برای ارائه به امیر اسکندری و پیدا کردن طالع آنها از طریق حروف ابجدشان داریم که در فرصتی بهتر حتما با سند و مدرک درباره اش می نویسیم اما در پاسخ به این ادعای مهرعلی که گفت فدراسیون با یک بیانیه جواب نقدها را داده تاکید می کنیم آن بیانیه شبیه جواب نبود و بیشتر اهانت و طفره رفتن از پاسخگویی بود و پرسش ها درباره رابطه با خوبان عالم، سیستم کمک داور ویدیویی، حضور افراد متفرقه در سفرها، سرنوشت نامعلوم آدیداس های انبار، وضعیت نامشخص 850 لباس آل اشپورت، مصارف پول دریافتی از سازمان برنامه و بودجه، داستان رابر دومان و دینا گروپ، اجاره var مشکوک از شرکت هنگ کنگی با وجود این که یک شرکت حاضر بود رایگان این سیستم را در اختیار فدراسیون بگذارد، همچنان پابرجاست
ضمنا جناب مهرعلی، هیچ یک از نوشته های رسانه طرفداری دروغ و دغل نیست. طرفداری برای تمام نوشته های خود سند، مدرک و شاهد دارد؛ دیدارمان به مراجع قضایی... فقط به دوستان تان بفرمایید مملکت قانون دارد و قانون را هم برای دور زدن تصویب نمی کنند. حالا که از رسانه طرفداری شکایت کرده اند، به جای تهدید کردن و پیام فرستادن، بگذارند قانون تعیین کند حق با طرفداری است که به عنوان یک رسانه از فدراسیون فوتبال سوال می پرسد یا حق با فدراسیون است که به رسانه منتقد توهین می کند؟ 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید