نماد آخرین خبر

آب پاکی رانگنیک روی دست رونالدو!

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
آب پاکی رانگنیک روی دست رونالدو!

آخرین خبر/ رالف رانگنیک سرمربی موقت شیاطین‌سرخ صراحتا تاکید کرد که کریستیانو رونالدو هیچ وقت کاپیتان اول منچستریونایتد نخواهد شد. 
به گزارش فوتبالی، هفته گذشته رونالدو پس از مصاحبه‌ای که با خبرنگاران داشت، اعلام کرده بود که برخی از بازیکنان جوان این باشگاه از نصحیت‌های او خوششان نمی‌آید و ذهنیت آن‌ها را زیر سوال برد. همین مصاحبه باعث شد تا یک موجی در شبکه‌های مجازی توسط هواداران من یونایتد شکل بگیرند و آن‌ها خواستار رسیدن بازوبند کاپیتان به کریستیانو رونالدو بودند. بسیاری از هواداران این تیم از طرز رهبری مگوایر در زمین اصلا راضی نیستند.
به نقل از سایت گل، هفته گذشته رونالدو در دیدار مقابل ولورهمپتون در الدترافورد، برای اولین بار بازوبند کاپیتان شیاطین سرخ را بر بازو بست و البته این بازوبند برایش اصلا خوش یمن نبود و یونایتد با نتیجه 0-1 شکست خورد. رانگنیک درباره احتمال تعویض کاپیتان‌ها گفت: "در حال حاضر دلیلی برای انجام این کار نمی‌بینم، چون هری مگوایر برای مدت زیادی کاپیتان این باشگاه بوده و تا زمانی که بازی می‌کند، کاپیتان خواهد بود. اگر او نتواند به هر دلیلی بازی کند، بازوبند به فرد دیگری خواهد رسید و ما پیش از شروع بازی‌ها به آن فکر خواهیم کرد، چون باید ببینیم چه بازیکنانی در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره