نماد آخرین خبر

قهرمان پارالمپیک توکیو به دنبال رکوردشکنی و کسب ۳ طلا در پاراآسیایی چین

منبع
ايسنا
بروزرسانی
قهرمان پارالمپیک توکیو به دنبال رکوردشکنی و کسب ۳ طلا در پاراآسیایی چین

ایسنا/ قهرمان پارالمپیک توکیو در پرتاب نیزه گفت: بعد از پارالمپیک توکیو با جدیت و شبانه روز تمرین می کنم تا ابتدا در مسابقات بین المللی فزاغ امارات و سپس بازیهای پاراآسیایی چین ضمن رکوردشکنی به ۳ مدال طلا نیز در پرتاب نیزه، دیسک و وزنه دست پیدا کنم.

حامد امیری درباره علت عدم حضورش در اردوی دوومیدانی کاران در اهواز اظهار کرد: به دلیل بزرگ بودن ویلچر من چون امکان استفاده از سرویس بهداشتی هتل اهواز (مکان استقرار دوومیدانی کاران) برای من وجود نداشت، همین مساله سبب شد تا تمریناتم را به تنهایی و زیر نظر مربی اختصاصی خود در خرم آباد پیگیری کنم. 
وی با اشاره به حمایت های فدراسیون جانبازان و معلولان از او، گفت: با وجود این که در اردو نیستم، اما حمیدی دبیر فدراسیون و بهمن رضایی سرمربی تیم ملی پارادوومیدانی مرتب با من در تماس هستند تا کمبودی را در خرم آباد احساس نکنم.
امیری خاطرنشان کرد: در این دوره از بازیها فدراسیون جانبازان و معلولان به حدی از مدال آوران خود حمایت می کند که اگر مکان اردوها در کویر هم باشد، حضور پیدا می کنم تا زحمات آنها را تا حدودی جبران کنم.
قهرمان پارالمپیک توکیو در پرتاب نیزه با بیان این که به دنبال رکوردشکنی و کسب ۳ مدال طلا در بازیهای پاراآسیایی چین هستم، خاطرنشان کرد: بعد از پارالمپیک توکیو بدون وقفه و شبانه روز تمرین می‌کنم تا ابتدا در مسابقات بین المللی فزاغ که اسفندماه در امارات برگزار می شود، ضمن رکوردشکنی در هر سه ماده پرتاب نیزه، دیسک و وزنه به ۳ مدال طلا نیز دست پیدا کنم. پس از ارزیابی و محک خود در این مسابقات، خود را برای مسابقات جهانی ژاپن و سپس بازیهای پاراآسیایی چین آماده خواهم کرد. در این دوره از بازیها تمام تلاشم بر این است که برای نخستین بار رکوردشکنی و به ۳ مدال طلا در هر ۳ ماده دست پیدا کنم.
امیری در پایان پیرامون این پرسش که آیا از نظر امکانات و تجهیزات مشکل خاصی در خرم آباد ندارید، خاطرنشان کرد: شرایط راضی کننده است و مشکل خاصی وجود ندارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره