نماد آخرین خبر

نقش تکراری یحیی در عدم اعتصاب بازیکنان پرسپولیس

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
نقش تکراری یحیی در عدم اعتصاب بازیکنان پرسپولیس

ورزش 3/ بازیکنان پرسپولیس طی ماه‌های اخیر بارها در تلاش برای دریافت مطالبات خود بوده‌اند که در این راه ناکام مانده‌اند. 

بازیکنان پرسپولیس درست در لحظه‌ای که با وعده پرداختی از سوی مجید صدری به عنوان سرپرست وقت این باشگاه مواجه شده بودند، با خبر مربوط به استعفایش مواجه شدند تا اردوی این تیم بار دیگر با حاشیه مواجه شود. 
دریافتی بازیکنان پرسپولیس در این فصل به کمتر از 20 درصد تا نیم فصل رسیده و آنها امیدوار بودند با وعده مدیریت بتوانند پیش از جدال با فجرسپاسی بخش دیگری از مطالبات خود را دریافت کنند. موضوعی که بعد از پرداخت مطالبات کالدرون بارها به بازیکنان و اعضای کادرفنی وعده داده شده بود. با این حال در فاصله 24 ساعت مانده به این موضوع، صدری استعفای خود را تقدیم وزارت ورزش کرد و حمید سجادی نیز با قبول آن، بلافاصله تیم مدیریتی جدید را انتخاب کرد.

بازیکنان پرسپولیس که به دلیل مشکلات مالی بارها قصد تعطیلی تمرینات را داشتند، در نهایت هر بار با درخواست یحیی گل محمدی و افشین پیروانی از این تصمیم خود کوتاه آمده و با توجه به شرایط حساس بازی‌ها، انتقادی را متوجه مدیریت وقت نکردند. آخرین برنامه آنها برای این موضوع پیش از بازی با فجرسپاسی بود که در نهایت با وعده مجید صدری منتفی شده بود. اما اکنون با تغییرات شکل گرفته و حضور رضا درویش و تیم مدیریتی جدید، بازیکنان پرسپولیس در انتظار هستند تا پیش از جدال با ذوب آهن و در ادامه فولاد خوزستان بتوانند به وعده مدیریت نزدیک شوند و مطالبات خود را دریافت کنند. 
موضوعی که می تواند یک چالش بزرگ برای رضا درویش در بدو حضورش در پرسپولیس محسوب شود و باید دید مدیرعامل جدید قادر خواهد بود 30 درصد باقیمانده مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده و مانع از ایجاد حواشی و دور ماندن آنها از هدف بزرگ شان در مسیر قهرمانی شود یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره