نماد آخرین خبر

شمشیربازان ایران در روسیه قرنطینه شدند

منبع
مهر
بروزرسانی
شمشیربازان ایران در روسیه قرنطینه شدند

مهر/ اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه که به روسیه سفر کرده‌اند به دلیل ابتلاء به کرونا وارد قرنطینه شدند.

اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه که به منظور برگزاری اردوی مشترک و حضور در رقابت‌های بین‌المللی روسیه، عازم این کشور شده بودند، درحالی به کار خود در این مسابقات پایان دادند که به دلیل ابتلاء به کرونا و لزوم حضور در قرنطینه، قادر به بازگشت به موقع به کشور نیستند.
از مجموع اعضای تیم اعزامی به روسیه، نتیجه تست کرونای پنج نفر مثبت اعلام شده است.
مهدی رحیم‌زاده فرجی سرمربی تیم به همراه محمد شجاعی، محمدرضا وثوقی، محمد رضایی و احمدرضا کنعانی، نفراتی هستند که نتیجه تست کرونای آنها مثبت اعلام شده است.
این افراد ملزم به حضور در قرنطینه شده‌اند تا پس از تست مجدد و اطمینان از منفی بودن نتیجه آن، اجازه خروج از قرنطینه و بازگشت به کشور به آنها داده شود. این در حالی است که نتیجه هر تست کرونا در روسیه ۵ میلیون تومان است.
بر این اساس، اعضای تیم ملی شمشیربازی اپه تا ۱۰ روز آینده باید اقامت اجباری در کشور روسیه داشته باشند تا پس از تائید صلاحیت آنها از طرف مقامات پزشکی این کشور، مجوز بازگشت به کشور برای آنها صادر شود.
این در حالی است که فدراسیون شمشیربازی پیش‌بینی حضور اعضای تیم ملی اسلحه اپه در مسابقات بین‌المللی قطر را انجام داده بود اما با توجه به مشکلات پیش آمده برای اعضای این تیم، به احتمال زیاد حضور آنها در این رقابت‌ها منتفی خواهد شد.
مسابقات قطر از هفتم بهمن ماه آغاز می‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره