نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

دلخوری سرمربی تیم ملی در پایان مراسم بدرقه فوتبال ملی زنان

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
دلخوری سرمربی تیم ملی در پایان مراسم بدرقه فوتبال ملی زنان

ورزش 3/ سرمربی تیم ملی فوتبال مردان ایران به واسطه ناهماهنگی پیش‌آمده در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زنان، با دلخوری سالن را ترک کرد.
بعد از صحبت چهره‌هایی چون مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان و بزرگانی چون حسین کلانی و حسن روشن که میهمانان ویژه مراسم بدرقه امروز بودند، دراگان اسکوچیچ هم دقایقی به صحبت در این مراسم پرداخت و در بخش پایانی نوبت به تقدیر از ملی‌پوشان فوتبال زنان رسید.
برای تقدیر از ملی‌پوشان فوتبال زنان، میهمانان ویژه دعوت شده از سوی فدراسیون فوتبال روی سِن رفتند تا هدایا را تقدیم بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان کنند.
در این بخش از مراسم بعد از آن‌که چهره‌هایی چون حسین کلانی، حسن روشن و بیژن ذوالفقارنسب روی سِن رفتند، همه خواستار این بودند که اسکوچیچ هم روی سِن برود و در مراسم تقدیر حاضر باشد اما مجری مراسم این‌چنین واکنش نشان داد که همه چیز برنامه‌ریزی شده و به نوعی مخالفت خود را با درخواست حضور دراگان اسکوچیچ روی سِن اعلام کرد.
اتفاق عجیبی که باعث شد تا سرمربی کروات تیم ملی فوتبال مردان ایران که صحبت‌های انگیزشی جالبی را در مراسم امروز انجام داد، با دلخوری محل برگزاری مراسم بدرقه را ترک کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره