نماد آخرین خبر

ذوالفقارنسب: پرسپولیس در حال رایزنی است تا برائت بگیرد!

منبع
تسنيم
بروزرسانی
ذوالفقارنسب: پرسپولیس در حال رایزنی است تا برائت بگیرد!

تسنیم/ رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: این باشگاه در حال لایزنی است تا برائت بگیرد و بتواند در مسابقات حضور پیدا کند.
بیژن ذوالفقارنسب در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان اظهار داشت: بسیار خوشحالم که دختران جوان کشورمان برای اولین بار در مسابقات مهمی شرکت می‌کنند، من به دفعات تمرینات و اردوهای آنها را چه در تهران و چه در شهرستان‌ها دیدم، بازیکنان این تیم بسیار باهوش، با ذکاوت و تحصیلکرده هستند و تحت نظر یک مربی بسیار خوب کار می‌کنند و اگر اشتباه نکنم پدر سرمربی تیم هم فوتبالیست بوده است. این موضوع موید این است که برای این تیم زحمت کشیده‌اند و مانند یک خانواده با کاستی و مشکلات زندگی می‌کنند. بسیار خوشبین هستم که نتایج خوبی بگیرند. جا دارد از عزیزی خادم تشکر کنیم که چنین مراسم خوبی را برگزار کرده است. ان‌شاءالله که با دست پر به کشور برگردند.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره حل مشکلات این باشگاه، خاطرنشان کرد:  به اعتقاد من  مشکل همیشه دو صفحه دارد، یک صفحه خیلی قشنگ و خوش ترکیب،  یک صفحه‌هایی هم دارد که مکدر است و کامل نیست. هنر مدیران در این است که هر دو صفحه را یکرنگ کنند. رضایت منطقی بین بازیکنان به وجود بیاورند. امکانات ورزشی مناسب را در اختیارشان بگذارند.  باید حق و حقوق بازیکنان به موقع پرداخت شود و تعهدات لازم به هر شکل ممکن ایجاد شود تا فوتبالیست‌ها بتوانند با دلگرمی و عزم بیشتری در اختیار تیم‌شان باشند تا نتایج بهتری بگیرند، آن طور که من در جریان هستم، شدیدا در صدد هستند این کار صورت بگیرد و بودجه لازم جذب شود. در مورد مشکلات بین‌المللی و مسئله حذف باشگاه‌ها، پرسپولیس در حال رایزنی است تا حکم برائت را بگیرد تا بتواند در مسابقات حضور پیدا کند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره