نماد آخرین خبر

اخراج آندری شوچنکو از مربیگری جنووا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اخراج آندری شوچنکو از مربیگری جنووا

ورزش 3/ تنها دو ماه پس از حضور روی نیمکت جنووا، اسطوره اوکراینی فوتبال از هدایت این باشگاه برکنار شد.
شرایط در ماه های ابتدایی حضور آندری شوچنکو در باشگاه جنوا اصلا خوب پیش نرفت و این ستاره بزرگ خیلی زود شغل خود را از دست داد. جنوا هفته قبل مقابل اسپتزیا متحمل شکست شد و حالا این تیم پس از گذشت 21 هفته در رده نوزدهم جدول سری آ قرار گرفته است. جنووا دو روز پیش با شکست 3-1 از میلان با کوپا ایتالیا هم وداع گفت.
شوچنکو از زمان در دست گرفتن هدایت این باشگاه در ابتدای نوامبر تنها سه امتیاز کسب کرده که حاصل سه تساوی بوده است. جنوا فاصله‌ای با سقوط به دسته دوم فوتبال ایتالیا ندارد و استخدام آندری شوچنکو نیز دردی از این تیم دوا نکرد. مجموعه این عوامل باعث شد تا در نهایت سران جنووا حکم به برکناری او بدهند.
آندری شوچنکو پیش از این هدایت تیم ملی اوکراین را بر عهده داشت و تابستان گذشته این تیم را به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 رساند. جالب اینجاست احتمال دارد شوچنکو بعد از جدایی از جنوا خیلی زود مشغول به کار شده و هدایت تیم ملی لهستان را به عهده بگیرد. فدراسیون لهستان اخیرا مذاکراتی را با فابیو کاناوارو انجام داده، اما هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است و احتمال حضور شوچنکو روی نیمکت این تیم نیز وجود دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره