طرفداری/ پرسپولیس و فولاد نیم فصل دوم لیگ برتر را با یک بازی حساس آغاز می کنند.
پرسپولیس و فولاد در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم می روند.
اطلاعات بازی
تورنمنت: لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس؛ هفته شانزدهم
بازی: پرسپولیس تهران - فولاد خوزستان
تاریخ و ساعت: شنبه 2 بهمن 1400 ساعت 18
مکان: تهران - ورزشگاه آزادی
داوران:  حسن اکرمی، محمدرضا ابوالفضلی، محمدجواد مداح و یاسر همرنگ
 پیش بازی
پرسپولیس و فجر سپاسی در حالی به مصاف هم می روند که پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل است و فولاد خوزستان نیز در میانه جدول حضور دارد و به دنبال صعود به رتبه های بالاتر است..
پرسپولیسی ها در این فصل برابر تیم های فولاد، نساجی، نفت آبادان، نفت مسجد سلیمان، پیکان، ذوب آهن، سپاهان، تراکتور و فجر به پیروزی رسیدند، برابر آلومینیوم اراک شکست خوردند و همچنین برابر تیم های استقلال، هوادار، گل گهر، مس رفسنجان و پدیده متوقف شدند.
هم اکنون پرسپولیس با 9 پیروزی، 5 تساوی و 1 شکست، 21 گل زده، 10 گل خورده و کسب 32 امتیاز در رده دوم جدول جای دارد و 3 امتیاز با استقلال صدرنشین فاصله دارد.
دو تیم در هفته نخست رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفته بودند که آن بازی با نتیجه 3 بر 1 به سود پرسپولیس به پایان رسید. حامد پاکدل، عیسی آل کثیر و رضا اسدی برای پرسپولیس گلزنی کردند و شیمبا نیز از روی نقطه پنالتی تک گل فولاد را به ثمر رساند.
خوزستانی ها تا پایان هفته پانزدهم لیگ برتر، 5 پیروزی داشته اند، 6 پیروزی و  4 شکست. آن ها همچنین آمار 12 گل زده و 13 گل خورده را به ثبت رسانده اند و با تنها 21 امتیاز در رده هفتم قرار دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید