طرفداری/ یحیی گل محمدی علیه مجید صدری موضع گیری کرد.
یحیی گل محمدی در نشست خبری امروز خود در مورد مسائل مختلف اظهارنظر کرد.
سرمربی پرسپولیس امروز در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد و اگرچه در مورد خبر استعفایش هیچ گونه اظهارنظری نداشت اما سعی کرد مشکلاتش را به نوعی به گوش پرسپولیسی ها برساند.
گل محمدی در بخشی از صحبت هایش با اشاره به مشکلات مالی و همین طور پشتیبانی به مدیریت باشگاه انتقاد کرد تا مشخص شود او دل خوشی از مدیریت قبلی نداشته است. به گونه ای که او صراحتا تاکید می کند طی 8 ماه گذشته مشکلات زیادی داشته است.
یحیی در نشست خبری امروز خود در مورد مشکلاتش گفت: بحث ما مالی نیست، بحث ما بی تفاوتی و بی خیالی و بی توجهی است که در این 7-8 ماه اخیر وجود داشته است. مشکل ما این است و دنبال حداقل‌ها هستیم. سه ماه است که زمین تمرین می‌خواهیم و نگفتیم استادیوم برنابئو می‌خواهیم. زمین تمرین می‌خواهیم تا تمرین کنیم و این را برای خود پرسپولیس خواستیم. توقع زیادی از مسئولین نداریم، بالاخره پرداختی‌ها به موقع نیست اما دیر یا زود حداقل بدهند. در شش ماه اخیر 20 درصد پرداختی داشته‌اند. بعضی ها می‌گویند آدم پولکی هستیم اما واقعا اینطور نیست. ما دنبال این هستیم که حداقل ها را برای باشگاه، تیم، بچه‌ها و کادر فراهم کنیم تا حداقل انتظارات را تا حدودی برآورده کنیم.
یحیی گل محمدی در حالی از وضعیت تیمش طی چند ماه گذشته انتقاد می کند که طی ماه های گذشته یکی از حامیان ادامه فعالیت مجید صدری در پرسپولیس بود و حالا با جدایی او از مشکلات مالی و امکانات تمرینی پرده برمی‌دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید