ورزش 3/ هافبک مس می‌گوید گلی که مقابل سپاهان به ثمر رسانده حاصل زحمات همه تیم است.
محسن آذرباد که روز گذشته گل سوم مس رفسنجان به سپاهان را به شکلی استثنایی وارد دروازه حریف کرد در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: در این هفته ها ما روند خوبی داشتیم و نشان دادیم یک تیم تهاجمی هستیم. خدا را شکر می‌کنیم توانستیم یک نتیجه خیلی خوب مقابل سپاهان به دست بیاوریم چون ما بازی رفت را هم متاسفانه باخته بودیم و توانستیم آن نتیجه را جبران کنیم.
او درباره گل زیبای خودش در این بازی بیان کرد: خدا را شکر می‌کنم که چنین گلی بزنم و از همه بچه ها تشکر می‌کنم که خیلی خوب و یک دل کنار همدیگر بازی کردیم و حاصل زحمات بچه هاست که این توپ تبدیل به گل شد.
آذرباد که تا پایان هفته شانزدهم لیگ بیست و یکم دو گل به ثمر رسانده، در واکنش به این سوال که آیا برای زدن گل های زیبا تمرین می‌کند پاسخ داد: من کلا گل های قشنگی می‌زنم. در موقعیت قرار می‌گیرم و سعی می‌کنم از موقعیت هایی که دارم به نحو احسن استفاده کنم.
هافبک مس با اشاره به پاس گلی که فراز امامعلی به او داد عنوان کرد: فراز یک پاس خیلی خوب به من داد. همیشه ما به او پاس می‌دادیم و امروز آقا فراز داد. از او تشکر می‌کنم که پاس خوبی داد و توانستم جواب پاسی که داد را بدهم و تبدیل به گل کنم.
کاپیتان مس در واکنش به گل زودهنگامی که مقابل سپاهان دریافت کردند و پس از آن موفق به زدن سه گل و پیروزی شدند اظهار داشت: ما متاسفانه یک گل در ثانیه ۱۳ خوردیم ولی توانستیم جبران کنیم و این یک اتفاق خوب است که مقابل تیم سپاهان یک گل عقب بیفتی و بتوانی جبران کنی و سه گل بزنی کار بزرگی است.
آذرباد ضمن رضایت از عملکرد خودش در شانزده هفته لیگ گفت: من امسال چهار پاس گل دادم، یک پنالتی گرفتم و دو گل زدم. خدا را شکر. شرایط خوبی بود و امیدوارم تداوم داشته باشد و اتفاقات خوب اول برای تیممان و بعد برای شخص من رخ بدهد.
او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به کسب سهمیه فکر می‌کنند یا خیر عنوان کرد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم. این بازی یکی از بازی های سختمان بود و در این ماراتن پیروز شدیم. انشاالله که در نیم فصل دوم اتفاقات خوبی بیفتد و بازی به بازی جلو برویم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید