ورزش 3/ ستاره فوتبال قطر شب گذشته نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و توانست زمینه‌ساز پیروزی تیمش مقابل حریف میانه جدولی شود.
در جریان رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر، شب گذشته السدِ صدرنشین به مصاف العربی رفت و شاگردان خاوی گارسیا در بازی یک جذاب و پرگل موفق شدند حریف خود را شکست بدهند و به صدرنشینی‌شان در لیگ ستارگان ادامه دهند.
فرشید اسماعیلی لژیونر ایرانی شاغل در تیم العربی در ترکیب اولیه تیمش بود و در این مسابقه و در دقیقه 24 موفق به گلزنی هم شد که این گل توسط VAR مردود اعلام شد.
اما نکته جالب‌توجه مسابقه دیشب، درخشش ستاره 25 ساله السد بود؛ اکرم عفیف، مهاجم سرعتی و خوش‌تکنیک قطری‌ها که شب گذشته مانع از تساوی بیرون از خانه تیمش شد و با ثبت اولین هت‌تریک دوران فوتبالی‌اش توانست شب فوق‌العاده‌ای را برابر العربی بگذراند.
عفیف بعد از هر بار جبران گل از سوی بازیکنان حریف، زهر خود را به دفاع العربی می‌ریخت و سرانجام در شب برتری 4-2 تیمش با هت‌تریکی که داشت بهترین بازیکن زمین شد و توانست یک شب فراموش‌نشدنی را به جای بگذارد.
درخششی که باعث شد حالا اکرم عفیف در 11 مسابقه موفق به ثبت 8 گل شده باشد و در مجموع در جدول گلزنان بعد از مایکل اولونگا 17 گله، بغداد بونجاح 11 گله و ایمن حسین و آندره آیو 9 گله در جایگاه چهارم جدول گلزنان بایستد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید