ورزش 3/ زلاتان ابراهیموویچ، ستاره 40 ساله میلان فاش کرد به کیلیان امباپه توصیه کرده راهی رئال مادرید شود.
قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و اخبار حاکی از توافق این بازیکن با رئال مادرید برای انتقالی رایگان در فصل تابستان است. زلاتان، ستاره باتجربه و سوئدی روسونری مدعی شد اخیرا مکالمه‌ای با کیلیان امباپه داشته و به او گفته اگر در چنین موقعیتی قرار داشت، به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ مثبت می‌داد.
زلاتان گفت: "فقط خود کیلیان امباپه می‌تواند به این سوال پاسخ دهد. تصمیم گیری در مورد آینده بستگی به این دارد که او چه می‌خواهد و چه فکری با خود می‌کند. اگر من جای مدیران پاری سن ژرمن بودم، سعی می‌کردم امباپه را حفظ کنم. البته در نهایت این خود بازیکن است که در مورد آینده تصمیم می‌گیرد.
پاری سن ژرمن می‌خواهد او را حفظ کند و این بدیهی است، اما آیا او می‌خواهد بماند؟ من فکر می‌کنم باشگاه‌های دیگری هم هستند که او را می‌خواهند. اگر سرمربی تیمی بوده و علاقه‌ای به جذب امباپه نداشته باشید، یعنی دچار اشتباه شده‌اید. امباپه از من در مورد آینده سوال کرد و من به این بازیکن گفتم که اگر به جای تو بودم، به رئال مادرید می‌رفتم.
من این فرصت را داشتم که برای تیم‌های متفاوت، در کشورهای مختلف و در کنار قهرمانان فراوانی بازی کنم و این‌گونه نکات فراوانی یاد گرفته و رشد کردم. بازی در خانه در کل دوران حرفه‌ای راحت‌تر است، اما اگر چمدان خود را ببندید و به تیم‌های دیگر بروید، ماجراجویی جدیدی را آغاز کرده‌اید."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید