ورزش 3/ ستاره هلندی بارسلونا امشب برابر آلاوس ناجی تیمش شد و گل پیروزی‌بخش را به ثمر رساند.
بارسلونا امشب در زمین آلاوس به یک پیروزی پرزحمت دیرهنگام دست یافت و توانست به اوضاع خود در جدول لالیگا کمی بهبود ببخشد. تک گل این بازی را فرانکی دی یونگ در دقیقه 87 روی پاس فران تورس به ثمر رساند.
کار بارسا به شدت گره خورده بود و چیزی تا یک تساوی ناامیدکننده فاصله نداشت که دی یونگ به فریاد رسید.

ستاره هلندی در پایان بازی گفت:« پیروزی مهمی بود چون در مقطع دشواری قرار داریم. معتقدم باید بهتر از اینها بازی کنیم. زمین بازی هم سرد و خشک بود و مزید بر علت شد تا نتوانیم بازی خودمان را انجام دهیم. در زمین حریف باید بهتر با توپ کار کنیم و اینگونه می توان فضاهای خالی را پیدا کرد. خیلی عجله می کنیم و توپ ها از دست می روند.»
دی یونگ ادامه داد:« هدف ما ابتدا کسب سهمیه لیگ قهرمانان است و سپس ببینیم چه رتبه ای در جدول به دست می آوریم. به شخصه شرایط خوبی دارم و گلی که زدم، اعتماد به نفسم را نیز بالاتر خواهد برد. می توانم بهتر از اینها کار کنم ولی خیلی هم فاجعه نیستم. انتقادات را درک می کنم و آنقدرها هم بد نبوده ام.»
دی یونگ در مورد رضایت از شکست با اختلاف اندک برابر رئال در نیمه نهایی سوپرکاپ گفت:« به رئال 3-2 باختیم و چیزی هم از این تیم کم نداشتیم ولی اینکه بگوییم از آن شکست احساس غرور کردیم، برایم غم انگیز است. هر شکست بارسا ناامیدکننده است و باید از آن تاسف خورد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید