ورزش 3/ سرپرست ورزشی مجموعه ورزشگاه آزادی چگونگی ورود تماشاگران در مسابقه حساس ایران-عراق را توضیح داد.
بعد از کشمکش‌های فراوان سرانجام ستاد ملی کرونا مجوز حضور 11 هزار تماشاگر را در ورزشگاه آزادی برای دیدار حساس ایران و عراق که می‌تواند منجر به جشن صعود ملی‌پوشان فوتبال ایران به جام جهانی 2022 قطر شود را صادر کرد تا این مسابقه با حضور 8 هزار تماشاگر مرد ایرانی، 2 هزار تماشاگران زن ایرانی و هزار سهمیه برای تماشاگران عراقی به انجام رسد.
مزدک امینی سرپرست ورزشی مجموعه ورزشگاه آزادی درباره مسابقه فردا گفت: امیدواریم که با پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران شاهد یک جشن ملی در استادیوم یکصد هزار نفری باشیم.
امینی درباره چگونگی حضور تماشاگران در ورزشگاه توضیح داد: تماشاگران عراقی از سکوی شماره 2 تا 5 طبقه دوم ورزشگاه حق حضور را دارند، سهمیه تماشاگران مرد طرفدار تیم ملی ایران نیز از سکوی شماره 19 تا 36 طبقه اول و سکوی 19 تا 23 طبقه دوم است.
 او درباره جایگاه زنان هم گفت: ورود خانم‌ها فقط از پارکینگ شرقی مصوب شد، پارکینگ‌‌های 20 و 21 مختص خانم‌هاست؛ زنان ما از سکوی شماره 6 تا شماره 14 به ظرفیت 2 هزار نفر حق حضور در ورزشگاه را دارند.
مزدک امینی با ذکر توضیحات درباره شرایط کرونا این‌چنین صحبت‌های خود را تکمیل کرد: تزریق 2 دز واکسن برای حضور در ورزشگاه ضروری است، ما تا این‌لحظه در تلاش هستیم تا پروتکل‌ها را براساس حضور تماشاگران ببینیم و تاکنون ابلاغ شده که بازی با تماشاگر است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید