طرفداری/ دروازه بان شماره 22 تیم ملی با حضور در ترکیب تیم ملی در 2 بازی اخیر به نظر بلیت جام جهانی را از هم اکنون برای خود رزرو کرده است.
امیر عابدزاده به جز نمایش مطمئن در بازی با عراق زیباترین صحنه جشن صعود تیم ملی به جام جهانی را رقم زد.
اغراق نیست اگر بگوییم امیر عابدزاده حرفه ای ترین بازیکن سال های اخیر تیم ملی بوده است، دروازه بانی که با وجود درخشش در فوتبال اروپا در سال های اخیر هرگز حاشیه ای برای تیم ملی بابت نیمکت نشینی درست نکرد تا موقع آن رسید که برای تیم ملی بازی کند.
امیر عابدزاده بدون استفاده از نام پدرش منتظر فرصت بود تا بالاخره در بازی با سوریه به او فرصت بازی کردن رسید و اسکوچیچ بعد از 2 اشتباه بیرانوند برابر لبنان ترجیح داد نفر جدیدی را در درون دروازه تیمش امتحان کند.
امیر عابدزاده در 2 بازی برابر سوریه و عراق نمایش بی نقصی داشت و از همه مهمتر صحنه جالبی بود که بعد از صعود به جام جهانی خلق کرد، جایی که از مسوولان فدراسیون خواست احمدرضا عابدزاده برای شرکت در جشن صعود به زمین چمن بیاید، سمت پدرش رفت و بر دستان او بوسه زد.
حالا به نظر می رسد امیرعابدزاده به دروازه بان اول ایران تبدیل شده است و با توجه به درخشش در بازی های باشگاهی از علیرضا بیرانوند شانس بیشتری برای قرارگرفتن در ترکیب تیم ملی دارد هرچند که تا شروع این بازی ها هزار و یک اتفاق ممکن است رخ بدهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید