آخرین خبر/ ادر میلیتائو با اجازه تیم ملی برزیل، از اردو خارج شد و به اسپانیا بازخواهد گشت و حالا می‌تواند رئال‌مادرید را در دیدار حساس مقابل اتلتیک‌بیلبائو همراهی کند. 
به گزارش فوتبالی، بامداد پنج شنبه شب، دو تیم اکوادور و برزیل از چهارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند. سلسائو از قبل صعودش را به جام جهانی قطعی کرده بود و این بازی جنبه تشریفاتی داشت، اما با این وجود، میلیتائو 90 دقیقه بازی کرد، اما به خاطر دریافت کارت زرد، بازی بعدی مقابل پاراگوئه را از دست داد. 
به نقل از مارکا، بعد از محرومیت میلیتائو، تیته سرمربی برزیل به او اجازه داد تا به اسپانیا بازگردد و برای دیدار حساس لوس بلانکوس مقابل اتلتیک بیلبائو در یک چهارم نهایی کوپا دل ری آماده شود. اما دیگر بازیکنان برزیلی رئال مادرید همچون کاسمیرو، رودریگو و وینیسیوس جونیور هنوز در اردوی تیم ملی کشورشان هستند و تا پایان بازی‌های ملی حق بازگشت به مادرید را نخواهند داشت. گفته می‌شود که هر 3 بازیکن، یک روز قبل از دیدار رئال مقابل بیلبائو به اسپانیا بازخواهند گشت و با این وضعیت، به نظر نمی‌رسد که آنچلوتی قصد ریسک کردن داشته باشد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید