خبر ورزشی/ آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد که امکان بازگشت علیرضا بیرانوند به این تیم وجود ندارد!

یحیی گل محمدی پس ازآن که متوجه شد باشگاه استقلال رضایتنامه رشید مظاهری را تحت هیچ شرایطی برای باشگاه پرسپولیس صادر نمی کند اسم دو دروازه بان دیگر را به رضا درویش داد؛ علیرضا بیرانوند و پیام نیازمند!
گزینه اول سرمربی پرسپولیس علیرضا بیرانوند بود که ظاهرا او هم پرسید! چرا؟
دلیل آن درخواست سنگین و یک میلیون یورویی باشگاه آنتورپ بلژیک است. باشگاهی که گلرملی پوش و سرشناس کشورمان تحت قرارداد آن است و گرچه دربواویشتا توپ می زند اما اختیارش دردست باشگاه بلژیکی است.
شاید علیرضا بیرانوند در شرایط فعلی بدش نیاید که به پرسپولیس برگشته و جایگاه خود در تیم ملی را پس بگیرد اما این تیم پول خرید گلر ملی پوش ایرانی را ندارد.
هرچند یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور تبریز در خصوص بحث جذب علیرضا بیرانوند در نیم فصل گفت: "هیچ پیشنهادی از طرف باشگاه نسبت به جذب بیرانوند نداشته‌ایم. دروازه بان آماده ای به نام حامد لک داریم. همه می دانند چه قدر به لک اعتماد و اعتقاد داریم. در چند روز آینده هم درصدد تمدید قراردادش هستیم. درباره اسامی که در رسانه ها و جاهای مختلف مثل فضای مجازی از آنها اسم برده می شود صحبتی نداشته ایم."
اما آن صحبت ها صرفا برای حفظ روحیه و انگیزه حامد لک بود چرا که پس از رها کردن پرسپولیس توسط بوژیدار رادوشوویچ، تنها گلر موجود این تیم تا پایان نیم فصل حامد لک بود.
یحیی گل محمدی که حالا مربی با تجربه ای است نمی خواست ذهن تنها دروازه بان قابل اعتماد خودش  را به هم بریزد ولی سرمربی پرسپولیس خوب می داند که برای تقویت تیمش نیاز به جذب یک دروازه بان خوب  دارد از این رو یحیی دوست داشت شاگرد سابقش در پرسپولیس و نفت را به تهران بازگرداند که حالا غیرممکن شده است.
البته باید به باشگاه بلژیکی حق داد چرا که برای خرید گلرملی پوش ایرانی مبلغ 700 هزار یورو به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرد.
همچنین خود علیرضا بیرانوند قراردادی سه ساله با آنتورپ دارد که سال اول 600 هزار یورو دریافت کرد، سال دوم 700 هزار یورو و سال سوم قرار است 800 هزار یورو از این تیم بگیرد هرچند فعلا در تیم پرتغالی بواویشتا توپ می زند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید