ورزش 3/ بازیکن سابق تیم ملی کیفیت لیگ را معطوف به بهبود شرایط زمین‌های لیگ می‌داند.
محمد رضا مهدوی در مورد پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل عراق و در نهایت صعود به جام جهانی به خبرنگار ما گفت: اول از همه بابت صعود به جام جهانی تبریک می‌گویم. در اوایل  مشکلات و معضلاتی داشتیم ولی با حضور یک مربی و کادر فنی خوب و انرژی بچه‌ها توانستیم این اتفاق را رقم بزنیم. می‌توانستیم با تفاضل گل بیشتری عراق را شکست دهیم. ۲۰ دقیقه ابتدایی چیزی از داشته های ما کم نکرد و در نهایت با اقتدار به جام جهانی صعود کردیم و همان طور که   مقابل عراق به پیروزی رسیدیم و به جام جهانی صعود کردیم امیدوارم که در جام جهانی هم بدرخشیم.
او در خصوص تعداد بالای لژیونرها در تیم ملی نسبت به ادوار گذشته ادامه داد: لژیونر ها بیشتر از قبل در خدمت تیم ملی هستند و مربی نیز به خوبی می‌تواند با آنها کار انجام بدهد .باهوشی کادر فنی بود که می دانست از چه کسانی باید استفاده کند. در کل  هرچه لژیونرهای ما بیشتر باشد در آینده اتفاقات بهتری برای ما رقم خواهد خورد.
مهدوی در پایان در مورد کیفیت لیگ بیست و یکم در نیم‌فصل اول و همچنین صدرنشینی استقلال افزود: اول از همه به تیم بزرگ استقلال تبریک می گویم. با درایت کادر فنی که در رأس همه آنها فرهاد مجیدی قرار دارد توانست یک تیمی را نشان دهد که فراتر از استقلال های گذشته بود. درست است استقلال تغییر سیستم و نفرات داشت ولی فرهاد باهوش تر از این حرف ها عمل کرد و با کمترین گل خورده و بدون باخت مطمئناً یکی از تیم هایی است که لایق قهرمانی در لیگ ایران است و متاسفانه آسیا را از دست داد ولی با درایت مدیران هر چه سریعتر این دو تیم بزرگ به آسیا برمی گردند و مسابقات را رونق می دهند. در مورد سایر تیم‌ها باید بگویم نسبت به سال‌های گذشته تاکتیک آنها بالاتر رفته و اتفاقات خوبی دارد برای آنها رقم می‌خورد. ما شاهد تیمهایی همانند نساجی هستیم که وقتی زمین صاف در اختیارش قرار می گیرد چقدر کارایی دارد، مس رفسنجان، آلومینیوم اراک، صنعت نفت آبادان و سایر تیم ها خیلی خوب دارند کار می‌کنند و این نوید یک نیم فصل دوم خیلی خوب را می دهد و قطعا فوتبال ما بازیکنان خیلی مفیدتری را به تیم ملی ارائه خواهد داد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید