logo

دیونگ: مسی چهره باشگاه بارسلونا بود

منبع
تسنيم
بروزرسانی
دیونگ: مسی چهره باشگاه بارسلونا بود

تسنیم/ هافبک هلندی بارسلونا در مورد وضعیت خودش در این تیم و جدایی برنده هفت توپ طلا از جمع کاتالان‌ها سخن گفت.
فرنکی دیونگ که اخیراً شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح بود، در گفت‌وگو با روزنامه انگلیسی «گاردین» گفت: من در بارسلونا خیلی خوشحالم. از زمان کودکی‌ام می‌خواستم به بارسلونا بیایم و با پیوستن به این تیم رؤیایم تحقق یافت. می‌خواهم با این باشگاه به عناوین قهرمانی برسم.
وی در مواجهه با این جمله که «زمانی که تو به بارسلونا ملحق شدی، نشریه مارکا مدعی شد که سرخی بوسکتس یک مشکل دارد و آن دیونگ است ...»، اظهار داشت: وقتی من در باشگاه بارسلونا حضور پیدا کردم، بوسکتس پیش من آمد و گفت "وای تو اینجایی، اگر نیاز به کمک داشتی، من همیشه اینجا هستم".
هافبک هلندی آبی‌واناری‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: من زبان اسپانیایی را روان صحبت نمی‌کنم اما می‌توانم این زبان را بفهمم و صحبت کنم. با وجود اینکه برای اولین بار است که در خارج از هلند زندگی‌ می‌کنم اما به زندگی در شهر بارسلونا عادت کرده‌ام. دوست دارم جام‌های بیشتری نسبت به دو سال اول حضورم در بارسا کسب کنم و انتظار دارم به این هدفم برسم. در بارسلونا بسیار خوشحالم و امیدوارم چندین سال در اینجا بمانم.
دیونگ 24 ساله این پرسش را که «از زمان جدایی کومان از بارسلونا چه چیزهایی تغییر کرده است؟»، تأکید کرد: من فکر می‌کنم که خیلی چیزها همانند سابق است چون در بارسلونا شما به شیوه خاصی بازی می‌کنید که به سرمربی بستگی ندارد، حتی اگر هر مربی سبک خاص خودش را داشته باشد.
وی در تمجید از سرمربی فعلی بارسلونا نیز خاطرنشان کرد: من و ژاوی هر دو هافبک هستیم و تقریباً هم‌پست بوده‌ایم، به همین خاطر او به من کمک زیادی کرده است. گاهی اوقات به دفتر ژاوی می‌روم و او به من فیلم‌هایی نشان می‌دهد که بازی‌ام چطور می‌تواند پیشرفت کند.

فرنکی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص فوق‌ستاره پیشین باشگاه بارسلونا گفت: مسی بهترین بازیکن تاریخ است. در تمرینات و بازی‌ها او بهترین است. در مورد جدایی لئو از بارسا هم در ابتدا فکر می‌کردم این خبر واقعیت ندارد. من در فرودگاه با پدر و بردارم بودم که پیامی با این مضمون که «مسی، بارسلونا را ترک می‌کند» دریافت کردم. در ابتدا این خبر باورنکردنی بود، حتی با وجود اینکه در تمام طول تابستان شایعات زیادی در این خصوص مطرح بود. این یک شوک به ما بود.  
هافبک کاتالان‌ها در جمع‌بندی صحبت‌هایش اظهار داشت: مسی چهره باشگاه بارسلونا بود، از این‌رو او وقتی پس از تمام کارهایی که برای این باشگاه انجام داد، از جمع ما جدا شد، این ضربه‌ای بزرگ به همه بود. ما هنوز هم دلمان برای لیونل تنگ می‌شود. اگر کسی مثل لئو دیگر در باشگاه نباشد، اوضاع می‌تواند به یکباره متفاوت شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره