نماد آخرین خبر

شادی گل معنادار رضا اسدی

منبع
برترين ها
بروزرسانی
شادی گل معنادار رضا اسدی

برترین ها/ رضا اسدی بعد از گلزنی در بازی دیروز شادی گل عجیبی داشت.
شادی بعد گل رضا اسدی در واقع پیامی واضح برای تمام منتقدانش بود.
رضا اسدی در بازی دیروز پرسپولیس و آلومینیوم اراک به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان شد. او در دقیقه 84 به جای کمال کامیابی نیا به میدان آمد و جالب این که در آخرین دقایق وقت های اضافه، با ضربه ای محکم دروازه حسین پورحمیدی را باز کرد.
اما نکته ای که بیش از گلزنی اسدی به چشم آمد، شادی گل او بود. او بلافاصله بعد از گلزنی به سمت گوشه زمین رفت و با شکر از خدای خود بر لوگوی پرسپولیس بوسه زد و بعد از آن هم هیسی به منتقدانش نشان داد. مرور دوباره گل و شادی بعد گل اسدی نشان می دهد او تا چه اندازه تحت فشار بوده است.
به هرحال او در تمام ماه های اخیر تحت فشار رسانه ها و فضای مجازی بوده و خلاف ابتدای فصل که گروه های هواداری به شدت به دنبال جذب و انتقال او به پرسپولیس بودند، همچنان جذب او را اشتباه می کنند. تمام این مسائل دست به دست هم داد تا شماره 8 سرخ ها در تمام این مدت فشار بیش از حدی را حس کند. آن هم در حالی که در همین تعداد بازی که به عنوان بازیکن ثابت و ذخیره راهی میدان شده توانسته 3 بار برای پرسپولیس گلزنی کند که آماری موفق برای او محسوب می شود. 
به هر روی رضا اسدی توانست در بازی دیروز تنها 10 دقیقه در زمین حاضر شده و یک بار برای تیمش گلزنی کند. باید دید او در ادامه راه او چه عملکردی در جمع سرخ ها خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره