logo

هیچ‌کدام از بازیکنان‌مان خوب نخوابیده‌اند

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
هیچ‌کدام از بازیکنان‌مان خوب نخوابیده‌اند

ورزش 3/ توماس توخل، سرمربی چلسی، می‌گوید آنها در ادامه فصل باید برای پیروزی در مسابقات خود تلاش کنند.
چلسی امروز در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس مهمان کریستال پالاس بود و نهایتا در یک بازی سخت و دشوار موفق شد با تک گل لحظات پایانی حکیم‌زیاش به برتری دست پیدا کند.

توماس توخل در پایان بازی گفت: " ما از اختلاف دمای 30 درجه سانتی‌گراد می‌آییم. شش بازیکن ما سرما خوردند. تقریباً هیچ بازیکنی نداریم که به دلیل دما و اختلاف ساعت در ابوظبی خوب خوابیده باشند و این شرایط را دشوار کرده بود.
نیازی نیست به لیورپولژگ، منچسترسیتی یا تیم های تعقیب کننده نگاه کنیم. ما هیچ راهی به جز پیشرفت، بهبود سبک بازی خود و پیروزی در مسابقات پیش رو نداریم. لیورپول بسیار قوی به نظر می‌رسد و این چیزی است که وجود دارد. آنها در زمستان یک بازیکن بزرگ به خدمت گرفتند تا تیم خود را تقویت کنند. من تسلیم نمی شوم اما امروز به شما می‌گویم که رسیدن به آنها ممکن نیست."
توخل در ادامه گفت: "همه بازیکنان بهترین تلاش خود را انجام می‌دهند اما در عین حال ما در این بازی کمی سختی هم کشیدیم. با این وجود مهم بود که به پیروزی برسیم و به راه خود ادامه دهیم. هر تیمی در فصلی مانند این، بازی هایی این‌گونه خواهد داشت، به خصوص در ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه که شرایط می تواند علاوه بر حریف، سختی هایی را برای شما به همراه داشته باشد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره