logo

منطقی مثل یحیی، احساسی مثل فرهاد

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
منطقی مثل یحیی، احساسی مثل فرهاد

خبر ورزشی/ هرچقدر یحیی گل‌محمدی بعد از بازی با آلومینیوم اراک منطقی صحبت کرد و حتی ایرادات تیمش را پذیرفت  فرهاد مجیدی را در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با تراکتور احساسی دیدیم.
فرهاد عقیده دارد که یکسری از خبرنگاران مامور می‌شوند که در کنفرانس‌های مطبوعاتی در مورد زیبا بازی نکردن استقلال از او سوال کنند و تقریباً جواب هیچ سوالی را در کنفرانس مطبوعاتی درست نداد. هر چند که بعضی از سوالات هم واقعاً حاشیه ای است اما به هر حال فرهاد می‌تواند رفتاری منطقی تر داشته باشد. تیم او نسبت به فصول گذشته خیلی کمتر گل می‌خورد و به همین دلیل شکست ناپذیر باقی مانده است. حتی اگر از نمایش تیم مجیدی لذت نبریم، نمی‌توانیم منکر این واقعیت شویم که استقلال در جاده قهرمانی افتاده و با ادامه این روند مسلماً شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی بعد از حدود ۹ سال خواهد داشت اما از این مربی جوان انتظار می‌رود رفتار منطقی تری در کنفرانس‌های مطبوعاتی داشته باشد و بداند که به هر حال یک سری از سوالات خبرنگاران، سوالات افکار عمومی و هواداران استقلال هم هست.
در نقطه مقابل یحیی گل محمدی همچنان آرامش خود را حفظ کرده و امیدوار است با ادامه این روند استقلال در هفته‌های پایانی لیگ دچار لغزش شود. یحیی که همچنان از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات راضی نیست با جذب رضاییان تیمش را در سمت راست تقویت کرد و حالا به دنبال جذب یک مهاجم پرتغالی است تا خط حمله پرسپولیس را هم سر و سامان دهد. تیم او مقابل آلومینیوم اراک به مراتب بهتر از دیدارهای قبلی بود چراکه حریف هم یک تیم چغر و سخت‌کوش به نظر می‌رسید و باید گفت پرسپولیس برد مهمی را در ورزشگاه آزادی کسب کرد تا تنها رقیب استقلال در راه قهرمانی باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره