logo

افسوس بزرگ؛ خرید یک مدل اینستاگرامی به جای هری کین!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
افسوس بزرگ؛ خرید یک مدل اینستاگرامی به جای هری کین!

ورزش 3/ هری کین با نمایش خیره‌کننده‌ای که از خود ارائه داد، زمینه‌ساز پیروزی بزرگ تاتنهام برابر منچسترسیتی شد.
شاید با توجه به فرم خیره‌کننده تیم پپ گواردیولا و پیروزی پنج گله این تیم در بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر اسپورتینگ لیسبون و از طرف دیگر نمایش‌های ناامیدکننده تاتنهام در سه هفته اخیر لیگ برتر، بسیاری متصور بودند که سیتی شانس بسیار بالایی برای پیروزی در بازی امشب برابر تیم لندنی داشته باشد.
برخلاف انتظار این منچسترسیتی بود که شروع فوق العاده ای را در بازی تجربه کرد و توانست در همان لحظات ابتدایی روی همکاری سه نفره و فوق العاده هری کین، سون هیونگ مین و دژان کولوسفسکی، توسط ستاره سوئدی خود به گل اول دست پیدا کند.
در ادامه منچسترسیتی حملات زیادی روی دروازه تاتنهام ترتیب داد و در نهایت روی اشتباه باور نکردنی هوگو لوریس توانست توسط ایلکای گوندوگان به گل تساوی دست پیدا کند. 
نیمه اول با نتیجه تساوی به پایان رسید اما فوق ستاره ای به نام هری کین کابوس پپ گواردیولا و تیمش در نیمه دوم شد. همکاری دو نفره سون هیونگ مین و کین باعث شد ستاره انگلیسی به شکلی زیبا گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند.
هری کین برای اولین بار در مقابل تیم‌های پپ گواردیولا موفق به گلزنی شد.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد یک اشتباه فردی دیگر بلای جان تیم آنتونیو کونته شد. جایی که کریستین رومرو مرتکب یک خطای هند شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد تا ریاض محرز گل تساوی را به ثمر برساند.

هر کین در حالی امروز به کابوس پپ گواردیولا تبدیل شد که دو سه فصلی‌ست گفته می شود سرمربی سیتی به شدت خواهان حضور این بازیکن در تیمش است و به نوعی کین ستاره مورد علاقه او محسوب می شود.
با این حال آماده ترین فرم هری کین طی ماه های اخیر کابوس پپ گواردیولا و تیمش را تکمیل کرد. در حالی که همه منتظر بودند تا بازی با تقسیم امتیازات به پایان برسد، ستاره انگلیسی روی ارسال دژان کولوسفسکی و با یک ضربه سر فوق حرفه ای دروازه سیتی را برای بار سوم باز کرد تاتنهام به سه امتیاز ارزشمند و شیرین دست پیدا کند.

طرح جالب بلیچر ریپورت از هدیه هری کین به یورگن کلوپ و تیمش
گری لینه کر در توییتر نوشت: "چه عملکردی از هری کین، چه بردی برای تاتنهام. عجب نمایشی.چه رقابتی برای عنوان قهرمانی می توانیم داشته باشیم... اگر دلتان برایش تنگ شده است... یا می خواهید دوباره بهترین قسمت ها را تماشا کنید.
هری کین و سون نیونگ اکنون با دیدیه دروگبا و فرانک لمپارد از نظر پربارترین همکاری در تاریخ لیگ برتر پس از پاس گل سون برای اولین گل کین برابر هستند.

وقتی متوجه می شوید که به جای هری کین صد میلیون یورو برای خرید یک مدل اینستاگرام خرج کرده اید...(اشاره به جذب جک گریلیش)


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره