نماد آخرین خبر

هواداران حق داشتند سوت بزنند

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
هواداران حق داشتند سوت بزنند

ورزش 3/ دنی کارواخال در پایان بازی با آلاوس به سوت‌های اعتراضی هواداران رئال‌مادرید واکنش نشان داد.
رئال مادرید امشب با برتری سه گله بر آلاوس حاشیه امنیت خود در صدر جدول را بیشتر کرد. رئال یک نیمه اول بسیار بد داشت که با سوت های اعتراضی هواداران نیز روبرو شد ولی در نیمه دوم به خود آمد و توانست به سه امتیاز حیاتی بازی برسد.

دنی کارواخال مدافع راست رئال در پایان بازی گفت:« فکر می کنم خوب بازی کردیم و حالا یک هفته فرصت داریم برای بازی با رایو مهیا شویم. در 45 دقیقه اول همیشه تیم میهمان انرژی مضاعفی در زمین می گذارد و نمی توان به راحتی بازی کرد. سعی کردیم به فضاهای خالی نفوذ کنیم ولی نشد. در نیمه دوم اما شرایط عوض شد و ورق را برگرداندیم.»
شکست از پی اس جی:« در پاریس اصلا خوب نبودیم و خوشحالم که مربی امشب به من اعتماد کرد. هر تیمی روز خوب و بد دارد و برابر پی اس جی روز بد ما بود. به شخصه شرایط خوبی دارم و انگیزه بالایی برای بازی امشب داشتم. همه تیم امشب به دنبال پیروزی بود و به آن هم رسیدیم. ما ارزش پیراهن رئال را می دانیم.»

سوت ها و انتقادات:« با پیراهن رئال 4 لیگ قهرمانان برده ام و می دانم زمانی که در این رقابت ها خوب بازی نمی کنید، باید منتظر انتقاد باشید. از این انتقادات برای بهتر شدن سود می بریم و امشب سوت های هواداران نیز باعث شد به خودمان بیاییم. اینجا رئال است و توقعات بسیار بالاست. طبیعی است که هواداران همیشه از ما پیروزی بخواهند.»

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید