نماد آخرین خبر

شروط سه‌گانه ام‌باپه؛ چرخش ۱۸۰ درجه‌ای؟!

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
شروط سه‌گانه ام‌باپه؛ چرخش ۱۸۰ درجه‌ای؟!

آخرین خبر/ به نظر می‌رسد که ستاره فرانسوی خط حمله پاریسن‌ژرمن تصمیم خود را برای ترک پاریس تغییر داده و حالا خبر رسیده است که برای تمدید قرارداد خود با این باشگاه فرانسوی سه شرط تعیین کرده است.
به گزارش فوتبالی و به نقل از نشریه اکیپ چاپ کشور فرانسه، همان‌طور که به نظر می‌رسید، عملکرد باشگاه پاریسن‌ ژرمن فرانسه مقابل رئال‌ مادرید اسپانیا در چهارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند روی تصمیم کیلیان امباپه، مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه و باشگاه پاریسن ژرمن تأثیرگذار باشد و به نظر می‌رسد که کار کهکشانی‌ها برای به خدمت گرفتن رایگان این ستاره فرانسوی آسان نخواهد بود.
سران و مسئولان باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه رؤیای این را دارند که در زمان برگزاری رقابت‌های جام جهانی، کیلیان امباپه یکی از بازیکنان تحت قرارداد آن‌ها باشد و پسر گلزن فرانسوی برای ادامه حضور در تیم شهر پاریس پایتخت کشور فرانسه، شروط سه‌گانه‌ای را به این ترتیب مطرح کرده است:

۱- این بازیکن می‌خواهد که ستاره اصلی تیم هم در زمینه ورزشی و هم در زمینه اقتصادی باشد و نمی‌خواهد حضور او درون زمین مسابقه، تحت تأثیر حضور لیونل مسی، نیمار و یا هر دوی این فوق ستاره‌ها قرار بگیرد. امباپه می‌خواهد در کنار این‌که پر درآمدترین بازیکن باشگاه فرانسوی است، تک‌ستاره این تیم نیز باشد تا سایر بازیکنان با او هماهنگ شوند.
۲- کیلیان امباپه خواستار برقراری نظمی داخلی شده است تا هیچ یک از بازیکنان شرایطی متفاوت از سایر بازیکنان نداشته باشند تا به این ترتیب، روحیه تیمی افزایش پیدا کند.
۳- در نهایت کیلیان امباپه خواستار قراردادی کوتاه مدت با بند فسخی مشخص است تا در صورتی‌که نظر وی عوض شد، قادر به جدایی از باشگاه باشد.

باید دید که آیا مدیران و مسئولان باشگاه پاریسن ژرمن با این شروط سه‌گانه کیلیان امباپه برای پذیرفتن شرایط تمدید قرارداد خود با تیم فرانسوی موافقت خواهند کرد یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره