logo

پیشنهاد وسوسه انگیز اماراتی‌ها به ستاره پرسپولیس

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
پیشنهاد وسوسه انگیز اماراتی‌ها به ستاره پرسپولیس

خبر ورزشی/ شنیده‌ها حکایت از آن دارد که مهدی عبدی گلزن جوان پرسپولیس از لیگ امارات پیشنهاد دارد تا فصل آینده را در این کشور توپ بزند.

درخشش مهدی عبدی در لیگ برتر ایران به ویژه لیگ قهرمانان آسیا مدت هاست توجه تیم های حاشیه خلیج فارس را به خود جلب کرده است.
البته آذر ماه سال گذشته مهدی عبدی که تا سال ۱۴۰۲ با پرسپولیس قرارداد داشت، پس از مذاکره با مسوولان این باشگاه و ایجاد تغییراتی در آپشن‌های قراردادش، قرارداد خود را دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد.
بنابراین مهاجم مازندرانی و چارچوب شناس پرسپولیس تا سال ۱۴۰۴ با این باشگاه قرارداد دارد و برای جدایی باید رضایت مسئولان این تیم را جلب کند.
مهدی عبدی پیش از این نیز از یونان، بلژیک و پرتغال پیشنهاد داشت اما خودش اعلام کرد به خاطر علاقه اش به پرسپولیس تمایلی به جدایی نداشته و دوست دارد بماند.
شاید بعد از پایان فصل جاری این مهاجم قائمشهری تصمیم جدیدی بگیرد چرا که شنیدیم پیشنهاد اماراتی ها از لحاظ مالی بسیار وسوسه انگیز است.
در دهه ۸۰ بازیکنان ایرانی زیادی به لیگ امارات کوچ کردند. لیگی که از نظر کیفی در سطح پائینی قرار داشت اما به مقصد مورد علاقه ستاره‌های فوتبال ایران بدل شده بود. اختلافات سیاسی بین ایران و امارات باعث شد باشگاه‌های اماراتی دیگر قید فوتبالیست‌های ایرانی را بزنند و درست همان موقع بود که لیگ ستارگان قطر دست روی فوتبالیست‌های ایرانی گذاشت و با پیشنهادهای کلان مالی ستاره‌های فوتبال ایران را وسوسه کرد تا در تیم‌های این کشور توپ بزنند.
حالا اسم لیگ امارات عوض شده و مشکلات سابق برای بازی کردن بازیکنان ایرانی در این کشور مهیا شده است کمااینکه بازیکنان درجه یک ایرانی مثل احمد نوراللهی و مهدی قایدی در دوران اوج‌ فوتبال خود پیشنهاد تیم اماراتی شباب الاهلی را قبول کردند.
آیا مهدی عبدی نیز راه احمد نوراللهی و مهدی قایدی را خواهد رفت؟ باید منتظر ماند و دید!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره