logo

سه گزینه خارجی پرسپولیس برای خط حمله مشخص شد

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
سه گزینه خارجی پرسپولیس برای خط حمله مشخص شد

خبرآنلاین/ با توجه به اینکه گزینه‌هایی را که پرسپولیس برای خط حمله خود در نظر داشت و جذب برخی از آن‌ها مثل داسیلوا، مهاجم پرتغالی، کنسل شد، اکنون یحیی گل‌محمدی، سرمربی سرخ‌پوشان به گزینه‌های جدیدی برای خط حمله تیم خود می‌اندیشد.

سه گزینه‌ای که به یحیی گل‌محمدی برای خط حمله پرسپولیس پیشنهاد شده‌اند پاتریک فرایدی، اوروش دیریچ و امیر کوجوویچ هستند که از میان این سه گزینه، شانس دو گزینه اول بیشتر از گزینه سوم است. اکنون این سه گزینه را به طور خلاصه مورد بررسی قرار می‌دهیم.
پاتریک فرایدی
این مهاجم سابقه بازی در لیگ قطر و باشگاه الاهلی را دارد و در ۱۷ بازی ۱۱ گل در لیگ ستارگان قطر به ثمر رسانده است. فرایدی پیش از این در زمان حضور شفر در استقلال، از این باشگاه پیشنهاد رسمی دریافت کرده بود و شفر به دنبال آوردن او به استقلال بود اما در آن زمان این انتقال به سرانجام نرسید. پاتریک در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داده بود. او هم‌بازی محمدحسین کنعانی زادگاه در الاهلی بوده است و حتی درباره پرسپولیس از او سوال کرده است و علاقمند است بازی در یک تیم پر هوادار را تجربه کند. به نظر می‌رسد که این بازیکن در حال حاضر پالس های مثبتی برای حضور در این تیم فرستاده است. پاتریک سابقه بازی در سوپر لیگ ترکیه و لیگ عربستان را هم دارد.
اوروش دیریچ (Uroš Đerić)
این مهاجم صربستانی سابقه بازی در آمیان فرانسه را دارد. دیریچ قد 196 سانتی متری داشته و در 26 بازی کی لیگ کره جنوبی 6 گل به ثمر رسانده است. این مهاجم دوهفته پیش قراردادش با سوان سامسونگ را فسخ کرده و بازیکن آزاد شده است و احتمال زیادی برای پرسپولیسی شدن او می رود چرا که با توجه به آزاد بودن این بازیکن، جذب آن برای پرسپولیس آسان‌تر به نظر می رسد. این مهاجم سابقه بازی در لیگ صربستان را هم دارد.
امیر کوجوویچ
امیر کوجوویچ که اهل مونته‌نگرو است، سابقه بازی در بوندس لیگای ۲ را دارد. او همچنین مدتی را در سوپرلیگ ترکیه بوده است و در لیگ بلژیک و لیگ سوئد هم حضور داشته است. این بازیکن با توجه به اینکه تجربه حضور در فوتبال آسیا را نداشته است، شانس کمتری نسبت به سایر گزینه‌ها دارد.
به طور کلی یحیی گل‌محمدی باید از میان این سه مهاجم یکی را انتخاب کند تا باشگاه پرسپولیس آن را جذب کند. علت اینکه گل‌محمدی برای جذب مهاجم وسواس به خرج می دهد و پروسه جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس طول کشیده است، این است که یحیی این نگرانی را دارد که مهاجم های خارجی جدید هم مثل مهاجم های خارجی سابق پرسپولیس مثل دی کاربو، جونیور و ... شوند و فشار هواداران بیشتر شود. گل‌محمدی در حال حاضر در حال تحقیق پیرامون این سه گزینه است و شانس جذب دو گزینه اول بیشتر است. همچنین این احتمال وجود دارد که گل‌محمدی لیگ را بدون انجام خرید مهاجم خارجی ادامه دهد، هر چند که به نظر می رسد خرید این گزینه‌ها بار مالی زیادی به باشگاه پرسپولیس وارد نکند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره