logo

جزئیات توافق نافرجام پرسپولیس با مهاجم اروپایی

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
جزئیات توافق نافرجام پرسپولیس با مهاجم اروپایی

خبر ورزشی/ قوانین داخلی فوتبال ایران اجازه جذب ژوآئو سیلوا مهاجم پرتغالی را به پرسپولیسی‌ها نداد.

در شرایطی که رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس بعد از جدال این تیم مقابل آلومینیوم اراک از توافق ابتدایی برای حضور مهاجم اروپایی مدنظر این باشگاه در تهران و انجام تست زیر نظر کادرفنی سرخپوشان خبر داده بود، این انتقال صورت نخواهد گرفت.
این در حالی بود که با نظر باشگاه برای این مهاجم پرتغالی بلیت پرواز حضور در تهران نیز گرفته شده و اقدامات لازم برای اسکان وی نیز به انجام رسیده بود. با این حال با توجه به اینکه او فاقد شرایط آیین نامه نقل و انتقالات فوتبال ایران برای جذب مهاجم خارجی بود، مسئولان پرسپولیس از جذب وی صرفنظر کردند و حضور ژوآئو داسیلوا در پرسپولیس منتفی شد.
ژوآئو سیلوا مهاجم ۳۲ ساله پرتغالی با سابقه بازی در اورتون و سالرنیتانا، پالرمو و لیگ چین به دلیل عدم تطابق آیین نامه‌ای موفق به حضور در پرسپولیس و شرکت در تمرینات نشد. سیلوا به دلیل محدودیت پرسپولیس از میان مهاجمان آزاد و بدون قرارداد انتخاب شده بود و قرار بر این بود که در تمرینات هم تست شود. با این حال با توجه به اینکه تیم او در لیگ چین در رتبه هشتم قرار گرفته بود نمی‌توانست طبق آیین نامه انتقال بازیکنان خارجی به لیگ برتر ایران بیاید.
اما توافق پرسپولیس با این بازیکن به چه شکل بود؟ شنیده‌های ما حاکی از آن است که مدیران پرسپولیس با این بازیکن و ایجنتش توافق کردند، بعد از ۳ جلسه حضور در تمرینات پرسپولیس، کادر فنی نظرش را در خصوص جذب یا عدم جذب سیلوا اعلام کند که مورد موافقت این بازیکن قرار گرفته بود. همچنین مدت قرارداد این بازیکن تا پایان فصل و مبلغ آن به ارزش ۱۰۰ هزار دلار توافق شده بود که با توجه به شرایط پیش آمده، این انتقال منتفی شد و حالا پرسپولیسی‌ها به دنبال گزینه‌های دیگر هستند.  


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره