logo

مسی- رونالدو؛ چه کسی فالوئر جعلی بیشتر دارد؟

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
مسی- رونالدو؛ چه کسی فالوئر جعلی بیشتر دارد؟

ورزش 3/ ستاره های بزرگ دنیای فوتبال درآمد هنگفتی به دلیل وجود فالوئرهای جعلی به جیب می زنند.

ستاره های مشهور درآمد فراوانی از فعالیت در اینستاگرام دارند و البته روز به روز فالوئرهای جعلی نیز در حال افزایش است. البته رخ دادن این اتفاق به دلیل افزایش حساب های ربات در رسانه های اجتماعی بوده و مشخص نیست این اتفاق با خواسته خود صاحبان حساب است یا خیر. اما تحقیقات اخیر نشان می دهد بسیاری از ستاره های بزرگ درآمد هنگفتی از این فالوئرهای جعلی دارند و البته مطابق انتظار کریستیانو رونالدو و لیونل مسی باز هم صدرنشین هستند.
برای هر پستی که رونالدو، محبوب ترین فرد در اینستاگرام آپلود می کند، به نظر رقمی در حدود 1.69 میلیون پوند به حساب این بازیکن واریز می شود. اما اگر 92 میلیون دنبال کننده او جعلی باشند، به این معنی است که 388 هزار پوند به ازای هر پست او درآمدی از این اکانت های بدون صاحب واقعی و در واقع احتمالا ربات های اینستاگرامی است. بسیاری از پست های صفحه رونالدو تبلغیاتی بوده و او همین اخیرا پست های برای نایک، برند لباس CR7 و کلینیک کاشت مو منتشر کرده است.
البته رونالدو تنها ورزشکاری نیست که احتمالا طریق این ربات های اینستاگرامی درآمد زیادی کسب می کند و دیگر بازیکنان بزرگ نیز چنین شرایطی دارند. لیونل مسی حدود 70 میلیون فالوئر جعلی در اینستاگرام دارد و در واقع برای هر پست 287 هزار پوند به جیب می‌زند. همین هفته این ستاره آرژانتینی ببلیغاتی برای Lays crisps منتشر کرده است.
نیمار با 34 میلیون دنبال کننده جعلی و 140 هزار پوند به ازای هر پست در رتبه بعدی قرار دارد. همچنین کیلیان امباپه و سرخیو راموس، دو ستاره دیگر پاری سن ژرمن نیز برای هر ارسال پست، به ترتیب 52 هزار پوند و 47 هزار پوند به دست آورده اند. گرت بیل، زلاتان ابراهیموویچ و کریم بنزما به ترتیب 45 هزار پوند و محمد صلاح، ستاره لیورپول، 41 هزار پوند کسب می کند. لوئیس سوارز با درآمد تقریبی و احتمالی 39 هزار پوندی این لیست 10 نفره را تکمیل کرده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره