نماد آخرین خبر

رقابت ابراهیمی با استرا و دیاباته برای سهمیه

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
رقابت ابراهیمی با استرا و دیاباته برای سهمیه

ورزش 3/ دو تیم الغرافه و الوکره که رقابت سختی برای کسب سهمیه دارند، در حساس ترین دیدار هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر به مصاف هم می روند.
در حساس ترین دیدار هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر، دو تیم الوکره و الغرافه امروز در استادیوم سعود بن عبدالرحمن به مصاف هم می روند. جایگاه دو تیم در جدول رده بندی باعث شده است تا سه امتیاز این نبرد حساس، از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در حال حاضر الوکره با 31 امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی ایستاده و الغرافه نیز با 27 امتیاز چهارم است.
الوکره که امسال امید ابراهیمی را به خدمت گرفت، نتایج قابل قبولی را کسب کرده و اکنون یکی از مدعیان کسب سهمیه آسیایی است. در سمت مقابل نیز الغرافه با استراماچونی، دیاباته و سعید عزت اللهی حضور دارد. البته بازیکن ایرانی پلنگ ها به دلیل آسیب دیدگی در بازی امروز حضور ندارد.
دو تیم که رقابت سختی برای ایستادن بین چهار تیم بالای جدول و کسب سهمیه آسیایی دارند، برای کسب پیروزی به میدان می روند. الوکره و الغرافه طی سالهای گذشته رقابت سخت و نزدیکی با یکدیگر داشته اند. در 10 تقابل گذشته هر کدام از دو تیم به 4 پیروزی دست یافته و دو بار نیز دیدار آنها با تساوی به پایان رسیده است و 20 گل بین الغرافه و الوکره رد و بدل شده که سهم هر تیم 10 گل بوده است.
آندره آ استراماچونی، سرمربی الغرافه نیز روز گذشته در نشست خبری پیش از بازی تایید کرد که بازی الوکره فرصتی برای اثبات توانایی تیمش برای مبارزه و رقابت تا پایان فصل خواهد بود. استراماچونی گفت: در صورت پیروزی الوکره، آنها با 7 امتیاز از ما پیشی خواهند گرفت و 3 بازی دیگر باقی مانده است، بنابراین جبران این اختلاف سخت خواهد بود.
وی افزود: ما می دانیم که آنها در حال حاضر دوران خوبی را پشت سر می گذارند و چیزی که من دوست دارم این است که از طریق تیم الوکره می توان دید که مربی آنها با حضور چهار ساله خود کار بسیار خوبی را در این تیم انجام می دهد.

مارکس لوپز، سرمربی الوکره نیز درباره بازی امروز مقابل الغرافه، اعلام کرد که به توانایی این تیم برای ارائه کیفیت مورد نیاز تیمش اطمینان دارد. لوپز گفت: از دیدار با الشحانیه در امیرکاپ تا دیدار برابر الغرافه 3 روز فرصت است که ما یک روز را به بازیکنان استراحت دادیم، یک روز ریکاوری انجام دادیم و فقط یک روز تمرین کردیم. همه چیز مشخص است و ما اکنون فقط به تمرکز و کیفیت خوب نیاز داریم. بر کسی پوشیده نیست که این دوره از مسابقات لیگ چقدر اهمیت دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره