نماد آخرین خبر

نتایج و آمار شگفت انگیز استقلال در ۱۰ بازی آخر

منبع
مهر
بروزرسانی
نتایج و آمار شگفت انگیز استقلال در ۱۰ بازی آخر

مهر/ تیم فوتبال استقلال ۱۰ بازی اخیر خود در لیگ برتر را با ۹ پیروزی و تنها یک تساوی پشت سر گذاشته که این آماری جالب برای آنها به حساب می‌آید.

شاگردان فرهاد مجیدی در هفته هجدهم رقابتهای لیگ برتر هم توانستند با یک گل از سد تراکتور در تبریز عبور کرده تا ضمن حفظ صدرنشینی خود در لیگ بیست و یکم، فاصله ۳ امتیازی شان با نزدیک ترین تعقیب کننده خود را هم حفظ کنند.
آبی پوشان که نخستین تیمی بودند که در این فصل از مرز ۴۰ امتیاز عبور کردند، حالا با معدل ۲/۴۴ امتیاز به ازای هر بازی، حد نصاب جالبی در امتیاز گیری ثبت کرده‌اند.
استقلال که تنها تیم بدون شکست این فصل از رقابتهای لیگ برتر است، در ۱۰ بازی اخیر خود ۹ بار پیروز شده و تنها یک بار (مقابل آلومینیوم اراک) متوقف شده است تا آماری جالب و شگفت انگیز برای خود به جای گذاشته باشد.
آبی پوشان پس از توقف بدون گل مقابل پرسپولیس در هفته هشتم، در هفته نهم با ۳ گل پیکان را شکست دادند، در هفته یازدهم با یک گل از سد سپاهان عبور کرده، در هفته یازدهم پدیده را با ۳ گل شکست داده و سپس با یک گل بر فولاد غلبه کردند.
آنها در هفته سیزدهم به مصاف آلومینیوم رفتند و با گل دیرهنگامی که دریافت کردند مقابل میزبان خود متوقف شدند تا این تنها امتیازاتی باشد که در ۱۰ بازی اخیر از دست داده‌اند. شاگردان مجیدی سپس در ۵ بازی پی در پی مقابل مس رفسنجان، نفت مسجد سلیمان، هوادار، ذوب آهن و تراکتور به پیروزی رسیدند تا نتایج خوبشان در ۱۰ هفته اخیر شکل بگیرد.
شاگردان مجیدی در هر ۱۰ بازی آخر خود گلزنی کردند و تعداد گل‌های زده در این ۱۰ بازی به عدد ۱۹ رسید و تنها ۴ گل خوردند و ۷ بار موفق به ثبت کلین شیت شده‌اند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره