نماد آخرین خبر

بازگشت ساره جوانمردی به تیم ملی پاراتیراندازی

منبع
ايسنا
بروزرسانی
بازگشت ساره جوانمردی به تیم ملی پاراتیراندازی

ایسنا/ ساره جوانمردی دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو در ماده تپانچه بعد از 6 ماه استراحت، تمرینات خود را از امروز شنبه 27 فروردین در سالن تیراندازی ورزشگاه آزادی آغاز کرد.

مسعود حمیدی دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان اظهار کرد: ساره جوانمردی به دلیل این که بعد از بازیهای پارالمپیک توکیو تمرین نداشت و به مدت 6 ماه در استراحت بود، از امروز شنبه 27 فروردین تمرینات خود را به صورت مقدماتی و با نظارت مژگان نصیری نایب رییس بانوان فدراسیون جانبازان و معلولان در سالن تیراندازی آزادی آغاز کرده که این تمرینات تا زمان اعزام به بازیهای پاراآسیایی چین به طور مرتب ادامه خواهد داشت.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا ساره جوانمردی برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین به صورت اختصاصی تمرینات خود را پیگیری می‌کند یا به اردوی تیم ملی پاراتیراندازی اضافه خواهد شد، گفت: جوانمردی جزو ورزشکاران طلایی ما در پارالمپیک پاریس است و سرمایه‌گذاری خوبی روی این تیرانداز همانند سایر ورزشکاران شانس کسب طلا در پارالمپیک آینده انجام شده است، بنابراین در حال بررسی برای جذب یک مربی اختصاصی خوب برای او هستیم.
دبیر فدراسیون اضافه کرد: جوانمردی در حال حاضر تمرینات مقدماتی تیراندازی و کار بدنسازی خود را در آزادی پیگیری می‌کند تا کم کم به شرایط آمادگی قبل برگردد. البته فدراسیون نیز در تلاش است تا اردیبهشت ماه تکلیف مربی اختصاصی وی را مشخص کند.
حمیدی در پایان در پاسخ به این پرسش که چقدر امکان جذب مربی خارجی برای ساره جوانمردی وجود دارد، تصریح کرد: ما به دنبال جذب مربی هستیم که زن باشد و همچنین مورد تایید فدراسیون جانبازان و معلولان و مطابق با آیین نامه کمیته ملی پارالمپیک باشد، البته چند گزینه داخلی مدنظر است، اما هنوز به توافق نهایی نرسیده‌ایم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره