logo

واکنش عضو کمیته انضباطی به شکایت کمیته داوران از مجیدی

منبع
فارس
بروزرسانی
واکنش عضو کمیته انضباطی به شکایت کمیته داوران از مجیدی

فارس/ فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پس از شکست تیمش در ضربات پنالتی دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: داوری که در دهه 80 و زمانی که من خودم بازی می کردم شیتیل (هدیه) گرفته بود و یک بازی را درآورده بود و به همین دلیل محروم هم شده بود، حالا ارتقا پیدا کرده و در تلویزیون نظر کارشناسی می‌دهد. نمی‌دانم وی با چه رویی چنین کاری می‌کند. 

هرچند مجیدی در این صحبت‌ها از فرد خاصی اسم نبرد اما واکنش علی خسروی، عضو کمیته داوران و استوری‌هایی که برخی از اعضای جامعه داوری در حمایت از خسروی منتشر کردند سبب شد از وی به عنوان فردمدنظر سرمربی استقلال یاد شود.

پس از این اتفاق هم اخباری درخصوص شکایت کمیته داوران از فرهاد مجیدی به کمیته انضباطی مطرح شد که حسین عبداللهی، عضو کمیته انضباطی در این باره اظهار داشت:‌ در جریان این موضوع نیستم و از طریق رسانه‌ها چنین قضیه‌ای را شنیده‌ام. البته احتمال دارد کمیته اخلاق به بحث ورود کند.

وی ادامه داد: صرف نظر از این موضوع پس از ارسال هر شکایتی به کمیته انضباطی ابتدا آن را بررسی می‌کنیم تا مشخص شود  صلاحیت رسیدگی داریم یا خیر. اگر صلاحیت داشته باشیم، به پرونده ورود می‌کنیم در غیر این صورت با صدور قرار عدم صلاحیت آن را به مرجع شایسته و مربوطه ارجاع می‌دهیم.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه آیا کمیته انضباطی صلاحیت رسیدگی به اظهارات یک مربی در نشست خبری پس از بازی را دارد یا خیر، پاسخ داد: برخی مواقع با توجه به مطالب مطروحه کمیته اخلاق به پرونده رسیدگی می‌کند. تصور من این است به احتمال زیاد این موضوع هم در کمیته اخلاق مطرح شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید