logo

واکنش رانگنیک به وضعیت فاجعه‌بار منچستریونایتد

منبع
فارس
بروزرسانی

فارس/ سرمربی منچستریونایتد گفت: ما باید به هواداران ، رسانه‌ها و عموم مردم ثابت کنیم که تصویر غلطی از ما ساخته شده است.
امروز در چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد میزبان نوریچ است.
رالف رانگنیک در مصاحبه با سایت باشگاه منچستریونایتد گفت: نه فقط این بازی که در خانه است، بلکه ما باید در 7 بازی باقی مانده توانایی‌های خود را نشان دهیم. برای همین من اسم این را گذاشتم آزمون نشان دادن شخصیت. ما باید به هواداران ، رسانه‌ها و عموم مردم ثابت کنیم که چیزهایی که در خصوص ذهنیت و کاراکتر ما می‌گویند غلط است.
وی ادامه داد: اگر من هر هفته در نشست‌های خبری در خصوص این موضوع حرف بزنم و به خبرنگار بگویم کافی نیست و ما باید در زمین مسابقه اندیشه، روحیه و شخصیتمان را نشان دهیم. ما باید هر چه که داریم را در زمین نشان دهیم.
در جدول لیگ برتر انگلیس، تاتنهام با 31 بازی و 57 امتیاز در رده چهارم است و آرسنال با 30 بازی و 54 امتیاز دوم جای دارد.
وستهام با 32 بازی و 51 امتیاز در رده ششم جای دارد و منچستریونایتد با 31 بازی و 51 امتیاز در رده هفتم قرار گرفته است.

منچستریونایتد امیدوار است بتواند با لغزش تیم‌هایی مثل تاتنهام، آرسنال و وستهام خودش را به رتبه چهارم و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برساند.
رانگنیک در خصوص قرار گرفتن منچستریونایتد در رده چهارم گفت: طبق علم ریاضی این اتفاق می‌تواند رخ بدهد ولی همه چیز این نیست و به بازی‌های تیم‌های دیگر مربوط است. ما باید بتوانیم بازی‌های خودمان را ببریم و اینگونه روی خودمان تاثیر گذاریم. همه چیز اکنون نمایش و نتیجه ماست. ما نیاز داریم این روحیه را با یک برد بدست آوریم.
سرمربی منچستریونایتد گفت: من پیشتر گفته بودم که از 3 بازی باید 9 امتیاز بگیریم ولی در دیدار مقابل اورتون و لسترسیتی یعنی 2 مسابقه قبل از 6 امتیاز تنها به یک امتیاز رسیدیم. این یعنی ما برای پایان دادن به ذهنیت نیازمند برد هستیم و این برد باید از روز شنبه آغاز شود. ما کار خودمان را می‌کنیم و می‌دانیم روی کاغذ رسیدن ما به رده چهارم امکان پذیر است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره